- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Єврокубки на SPORT.IF.UA: битва титанів у Мадриді

14 Лютого 2018 (15:25)
Вчора "Манчестер Сіті" зробив ваговий крок до виходу в чвертьфінал Ліги Чемпіонів. У парі "Ювентус" - "Тотенхем" все вирішить матч-відповідь. Сьогодні на нас очікує ще два поєдинки стадії 1/8 фіналу.
 
 Битва титанів, протистояння гідне фіналу - саме так можна охрестити двобій на "Саньтьягу Бернабеу". Для обидвох суперників двобій визначальний. "Реалу" потрібні перемоги у Лізі Чемпіонів, щоб прекрасити провальний сезон у національному чемпіонаті. "ПСЖ", який впевнено йде до тріумфу у Франції, має по-особливому готуватися до цього матчу. Перемога дозволить довести скептикам, що парижани вже доросли до рівня ТОП-клубу. І одразу пригадується минулорічне протистояння "Барселона" - "ПСЖ"... Прогноз: 2:2.

В іншому матчі зійдуться "Порту" та "Ліверпуль". Букмекери більше вірять у перемогу мерсисайдців. Та всі ми знаємо "Ліверпуль". В грі команди дуже багато залежить від настрою. Пішла гра - винесли "Манчестер Сіті", не вдалося настроїтися - тоді навіть в останньої команди чемпіонату з'являються шанси на успіх. Тому складно прогнозхувати розвиток подій у поєдинках за участю команди Юргена Клопа. Можна очікувати, що гра буде багатою на голи. Все-таки, "Порту" і "Ліверпуль" сповідують атакувальний стиль не особливо вдало граючи при цьому в обороні. Давайте спробуємо спрогнозувати мінімальну перемогу гостей - 2:3.І як мінімум один гол мав би забити Салах.
 
До речі, обидва поєдинки покажуть канали Футбол 1 та Футбол 2, починаючи з 21-45

На нашій сторінці у Фейсбук ми запустили голосування, в яких пропонуємо вгадати результати матчів Ліги Чемпіонів. Приєднуйтесь - https://www.facebook.com/groups/108297225899641/

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.