- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ІФОФФ провела нараду з представниками команд

14 Лютого 2018 (23:33)

Сьогодні відбулась організаційна нарада з президентами, тренерами та представниками футбольних клубів (команд) учасників обласних чемпіонату з футболу у першій лізі та першості у другій лізі сезону 2017-2018 років. З 24-х футбольних клубів, які приймають участь у обласних змаганнях, на нараді були присутні представники 19-ти клубів.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if 

На початку наради перший заступник голова ІФФФ Тарас Клим і заступник голови, виконавчий директор ІФФФ Василь Сікора нагадали присутнім основні вимоги Регламенту змагань; порядок проведення весняної частини чемпіонату, першості, розіграшу Кубка та Суперкубка області сезону 2017-2018 років; розмірах безповоротної фінансової допомоги у весняній частині 2018 року (1 квітня – 30 червня).

Обговорювалася проблема медично-спортивного забезпечення команд, а також забезпечення громадського порядку та безпеки глядачів під час матчів, зокрема неприпустимість використання піротехнічних засобів.

Окремо зупинились на вимогах до стадіонів та футбольних полів, на підготовці до змагань роздягалень, дотримання правил Регламенту стосовно екіпіровки футболістів, радіофікації та відеозапису матчів.

Відповідальний секретар ІФФФ Олег Волосянко акцентував увагу присутніх на дозаявковому реєстраційному періоді для змагань аматорського обласного футболу у весняній частині сезону 2017-2018 років: 20 березня – 30 квітня 2018 року, та вимогами щодо оформлення заявкової документації.

Заступник голови, виконавчий директор ІФФФ Василь Сікора доповів про суми заборгованості перед ІФФФ учасників обласних змагань з футболу сезону 2017-2018 років (ФК "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ, НФК "Бурштин", "Черемош" Верховина, ФК "Рогатин", ФК "Вовки" Вовчківці) та оголосив строки їх ліквідації.

Далі був обговорений Календар весняної частини чемпіонату першої ліги та першості другої ліги обласних змагань сезону 2017-2018 років. Після затвердження Виконавчим комітетом ІФФФ календар другого кола буде викладений на сайті Івано-Франківської обласної федерації футболу у розділі ЗМАГАННЯ.

Наступним питанням порядку денного наради було обговорення Регламенту та строків проведення 25-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я", який у цьому році планується на період з 10 по 18 березня.

Більш детально зупинились на розмірах оплати арбітражу та інспектування матчів чемпіонату, першості та розіграшу Кубка області з футболу, які не переглядались вже багато років. Після порівняння з розмірами оплати аналогічних змагань Федерації футболу Львівщини, Рівненської обласної федерації футболу, Чернівецької обласної федерації футболу, Закарпатської обласної федерації футболу було прийнято рішення збільшити розміри оплати арбітражу та інспектування матчів змагань ІФФФ до рівня вищеназваних географічних сусідів.

Завершив нараду керівник Технічного департаменту ІФФФ Микола Васильків, який ознайомив присутніх з планом заходів аматорської збірної Івано-Франківської області з футболу по підготовці та участі у "Кубку регіонів ФФУ" сезону 2018-2019 років.

Нарада з представниками командНарада з представниками командНарада з представниками командНарада з представниками команд
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.