- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок міського голови Івано-Франківська: перший ігровий день

20 Лютого 2018 (22:29)
Сьогодні у м.Івано-Франківську стартував Кубок міського голови. Участь у ньому беруть шість колективів з Івано-Франківщини.

В перший ігровий день відбулося два матчі турніру. В першому з них ямницький "Вихор" (тренер Олександр Микуляк) розписав результативну нічию з підопічними Віктора Поптанича  - "Тепловиком" U-19 з рахунком 2:2.

Після цього відбулося урочисте відкриття змагань на якому були присутні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, директор департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Руслан Матешко та президент МФК "Прикарпаття" Василь Ольшанецький.

Очільник міста виголосив перед гостями та учасниками Кубку коротку промову, де побажажав футболістам відіграти турнір успішно та без травм і висловиви сподівання, що в майбутньому такі змагання в Івано-Франківську стануть традиційними та носитимуть більш представницький характер.

В заключному матчі першого ігрового дня МФК "Прикарпаття" завдяки голу Ігора Худобяка на 87 хвилині матчу мінімально перемогло Аматорську збірну Івано-Франківщини під керівництвом Петра Русака та Степана Хопти.

Склад "Прикарпаття": Піцан, Данищук, Ковальчук, Француз, Яневич, Борисевич, Вацеба, Януш, Конкольняк, Боришкевич, Худобяк

На заміну виходили: Вульчин, Геник, Прошак, Дитко, Дербах, Бойко, Кузьмин

Склад збірної області: Петрик, Подолюк, Пастух, Турчанський, Сікач, Красій, Драган, Курташ, Москалик, Уграк, Сировецький

Запасні: Новицький, Ковтун, Яремчук, Томин, Герин, Максим'юк, Третяк, Кащій, Шумляс

Результати матчів 20 лютого:

Вихор - Тепловик U-19 - 2:2

Прикарпаття - Аматорська збірна - 1:0

Завтра 21 лютого відбудуться два матчі:

14:00  СДЮШОР "Прикарпаття" - Ніка U-19

16:00 Прикарпаття - Тепловик U-19

Джерело
 
Коментарі
21. 2 .2018 (00:16) Luchano Pavarotty
Спаринг в Прикарпаття по ходу вийшов цікавий і це радує.Але якщо була недооцінка то це звичайно погано.

21. 2 .2018 (08:11) apostol
який кубок звичайна двух сторонка.жодна команда з іншої області неприїхала.можливо тому що проходить ліга чемпіонів.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.