- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Про можливе підвищення ФК "Калуш"

04 Березня 2018 (10:45)
Авторитетне видання Sportarena визначає коло потенційних новачків другої ліги ПФЛ, а також оцінює шанси кожного з них. Огляд шансів калушан до вашої уваги.
 
ФК КАЛУШ (ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ.)
Рік заснування: 1947
Президент: Білецький Андрій Ігорович
Головний тренер: Малик Василь Іванович
Стадіон: Хімік (Калуш)
Хто вони зараз: 7 місце в Групі 2 Чемпіонату ААФУ, 11 місце в обласному чемпіонаті

За підтримки мерії та місцевого бізнесу, Калуш мріє повернутися на професіональний всеукраїнський рівень. Показники нібито не вражають, але треба враховувати, що: а) в Аматорському чемпіонаті від групи лідерів команда відстає на пару очок, б) в Обласному чемпіонаті може грати молодь, адже графіки із загальнодержавними змаганнями часто співпадають.

Взимку Василь Малик змінив Степана Матвіїва на посту головного тренера. Проводяться серйозні збори з участю в Меморіалі Юста, переглядається наявний кадровий потенціал і можливі новачки. Відомо, що до команди приєдналися кілька гравців, знайомих тренеру по спільній роботі в друголіговій Скалі (Стрий). Якою буде оновлена команда, побачимо уже в квітні – ближче до старту залишку чемпіонату.

Вердикт оптиміста: колектив вимальовується бойовитий, ніби є підтримка місцевої влади.

Вердикт песиміста: можуть виникнути питання по інфраструктурі, а також по виконанню спортивного принципу – турнірне положення складне.

Що самі кажуть про атестацію: «Бажання вийти на професіональний рівень є. Вивчаються документи. ФК Калуш – в атестаційному процесі. Постійно тримаємо контакт з нашим директором, який працює в цьому напрямку, працює над створенням цілої піраміди з дитячо-юнацьким футболом та належною інфраструктурою» (головний тренер Василь Малик в інтерв’ю ААФУ).

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.