- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Петро Ковальчук: "Івано-Франківськ повинен бути в УПЛ"

13 Березня 2018 (18:17)

Досвідчений футболіст Петро Ковальчук розповів про свій екзотичний етап кар'єри, причини переходу в "Прикарпаття" та цілі на мабуйтнє.

-Чому саме "Прикарпаття"?
- Ну, в мене були варіанти, щоб продовжити кар'єру на Мальдівах, але позвонив Васильович (Володимир Ковалюк, - ред.) і запросив в команду. Чуть повагався, але вирішив, що пора повертатися додому. А ще мій кум, Вітя Данищук телефонував і запрошував приєднатися до команди. Отак я опинився в "Прикарпатті".

-Як проходить адаптація в колективі?
- Я в команді багатьох знаю, особливо старших хлопців. З молодими вже познайомилися. Дуже здібні та перспективні футболісти зібралися.

- В рамках підготовки "Прикарпаття" бере участь в низці турнірів і проводить велику кількість матчів. Підготовка до сезону йде по плану?
- Так, все йде добре. Багато граємо, багато тренуємось. Награємо тактичні зв'язки, притираємся один до одного. Набираємо форму, щоб нормально стартувати.

- Слідкували за виступами "Прикарпаття" на Мальдівах?
- Так, звичайно. Постійно був на контакті з кумом. Він розповідав про ситуацію. Я вважаю, що наразі команда повністю відповідає тому місцю, на якому знаходиться. Могли і за перше зачепитися, але очні зустрічі з "Агробізнесом" не склалися. Проте, команда в цьому складі може вирішувати серйозні завадання.

- І навіть у Першій лізі?
- Керівництво поставило перед нами завдання, яке ми повинні виконати - це Перша ліга. А там, думаю, ми не будемо хлопчиками для биття. З нашою перспективною молоддю і досвідченими гравцями ми можемо добитися багато. Взагалі, Івано-Франківськ повинен бути у "Прем'єр-лізі". Через кілька років. Я в цьому впевнений. І в наших місцевих хлопців є великий шанс. У нас завжди були команди сильні, коли грали місцеві.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.