- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДЮФЛ України: огляд вихідних

16 Квітня 2018 (20:45)

На вихідних відбулися матчі стартових весняних турів у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Нашу область в цих змаганнях представляють вищоліговий СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ,  та першолігові "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ, "Ніка-05" Івано-Франківськ, "Ураган" Івано-Франківськ, ФК "Калуш".

ДЮФЛУ. Вища ліга
У цьому дивізіоні наш край представляє СДЮСШОР "Прикарпаття", який на першому етапі змагань грає у четвертій групі. У суботу франківцям вдалося здобути лише одне очко у найстаршій віковій категорії. Серед 17-річних "Прикарпаття" займає третє місце у своїй групі, поступаючись лише львівським "УФК-Карпати" та "Карпати".

Прикарпаття (Івано-Франківськ) - УФК Карпати (Львів) - 1:1 (U-17), 1:2 (U-15)
Скала (Моршин) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 4:0 (U-16), 7:0 (U-14).

ДЮФЛ України. Перша ліга.
У другому по силі дивізіоні змагання відбуваються у двох вікових категоріях U-17 та U-15. Всі команди із Прикарпаття також грають у четвертій групі.
ДЮСШ Нововолинськ - Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 0:3 (U-17), 0:1 (U-15)
Ніка-05 (Івано-Франківськ) - Ураган (Івано-Франківськ) -  1:0 (U-17), 1:5 (U-15)
Ковель-Волинь - ФК Калуш - 3:0 (U-17), 3:0 (U-15).


У змаганні серед 17-річних юнаків найкращий результат показують юнаки "Тепловик-ДЮСШ-3", які йдутьдругими, відстаючи від "Ковель-Волинь" уже на чотири очки. На четвертій сходинці в групі йдуть футболісти із "Ніки", які в звітному турі в франківському дербі здолали ураганівців. Щоправда, у змаганні 15-річних юнаків "Ураган" взяв реванш у "Ніки", обігравши суперника з рахунком 5:1. Саме "дракони" в цій віковій категорії показують найкращий результат з прикарпатських команд - четверте місце.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.