- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відбірковий етап Кубка регіонів ФФУ зіграють на Хет-Трик Арені

17 Квітня 2018 (10:45)
Наступного тижня стартує перший відбірковий етап національного раунду Кубка Регіонів ФФУ 2018. У змаганні візьме участь і Аматорська збірна Івано-Франківської області.
 
Головним тренером прикарпатських аматорів є Петро Русак, йому допомагає Віктор Поптанич. На першому відбірковому етапі наша збірна потрапила до групи 1 Централь-західного дивізіону. Суперниками  прикарпатців будуть команди Закарпатської, Чернівецької та Тернопільскої областей. Жеребкування проведуть ближче до початку матчів. 
 
Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 
До слова, всі поєдинки нашої групи пройдуть на франківському стадіоні "Хет-Трик Арена" 24-25 квітня. Загалом, на першому етапі збірні 23 областей та міста Києва поділені на 8 груп по 4 команди. Переможці груп у другому відбірковому етапі сформують два квартети, в яких і визначатимуть кращих. Тріумфатори квартетів другого етапу зіграють між собою у фіналі національного турніру Кубок Регіонів ФФУ 20 червня 2018 року.
 
Минулорічні фіналісти турніру збірні Львівщини та Кіровоградщини автоматично потрапили до другого етапу змагань. Якщо нашій збірній вдасться подолати перший етап, то вона потрапить до групи А другого етапу, де зустрінеться із збірною Львівщини, а також двома іншими переможцями груп центрально-західного дивізіону.
 
 
У турнірі можуть брати участь лише футболісти-аматори, які не мали в своїй кар'єрі контрактів із професійними клубами.  Переможець Кубка Регіонів ФФУ представлятиме Україну в Кубку Регіонів УЕФА. Вже проведено жеребкування європейського аматорського турніру. Переможець українського національного відбору потрапить до групи 6, де зустрінеться із аматорами з Іспанії, Азербайджану та Фінляндії.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.