- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: перемоги в Першій, поразки в Другій

17 Квітня 2018 (15:00)

Діаметрально протилежні результати показали клуби прикарпатських профі у черговому турі змагань під егідою ПФЛ.

Перша ліга ПФЛ. 27 тур
"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка)
- "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) - 2:1
Василь Цюцюра (НУ) залишився на лаві запасних.

Нападник Василь Цюцюра так і не з'явився у переможному матчі своєї команди проти "Гірника-Спорт". Попри перемогу, "нафтовики" продовжують перебувати у зоні вильоту - в активі клубу з Охтирки 23 очки і відставання від "рятівної" 14-ої позитції складає чотири пункти.

ФК "Суми" - "Рух" (Винники) - 1:0
Микола Квасний (С) увійшов у гру на 82-ій хвилині.

Уродженець Долини Микола Квасний, що виступає у складі ФК "Суми", у звітному турі допоміг своїй команді втримати переможний результат у матчі проти винниківського "Руху". Наразі сумчани розташувались на одинадцятій сходинці Першої ліги.

Друга ліга ПФЛ. 22 тур
"Полісся" (Житомир) - ФК "Львів" - 2:0
Юрій Шпирка (Л) відіграв весь матч. Олександр Романчук (Л) увійшов у гру на 81-ій хвилині. Віталій Пархуць (Л) залишився на лаві запасних. Тарас Коблюк (Л) не потрапив до заявки на матч.

ФК "Львів" у 22 турі Другої ліги здійснив невдалий вояж до Житомира - поразка 0:2. У складі "синьо-золотих" Юрій Шпирка відіграв всі 90 хвилин, а Олександр Романчук увійшов у гру на 81-ій хвилині. Все ще ніяк не може дебютувати у новій команді Віталій Пархуць, що у звітному матчі знову залишився на лаві запасних. Після 22 туру львів'яни розташувались на четвертому рядку Другої ліги.

"Буковина" (Чернівці) - "Нива" (Тернопіль) - 1:0
Дмитро Гапончук (Н) увійшов у гру на 80-ій хвилині.

Не зумів перемогти на вихідних і "Нива" Дмитра Гапончука. У гостях тернополяни азнали поразки від чернівецької "Буковини", а Гапончук увійшов у гру на 80-ій хвилині. "Жовто-зелені" посідають п'яту позицію у Другій лізі і мають лише примарні шанси поборотись за вихід до Першої ліги.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.