- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Свято пляжного футболу від збірної України

04 Травня 2018 (10:10)

Вчора у критому манежі спорткомплексу Академії НФК "Ураган" відбулось неймовірне свято пляжного футболу - збірна України провела показовий матч з екстра-ліговим НФК "Ураган".

Шоу на піску обіцяло бути вражаючим, адже не кожного дня маєш змогу насолодитись грою майстрів пляжного футболу проти майстрів футзалу. Та й більшості вболівальникам було цікаво глянути саме на "Ураган" у незовсім звичних для себе умовах. За домовленістю матч складався з трьох періодів по 15 хвилин "брудного" часу, а головним арбітром виступив тренер збірної України Микола Костенко.

Чемпіони Євроліги-2016 вирішили не відкладати справу у довгий ящик і Роман Пачев вже в дебюті грі боковими ножицями продемонстрував всю красу пляжного футболу. Згодом голкіпер Володимир Гладченко, як на замовлення коментатора матчу, прес-аташе збірної Лева Галушка, виконав ще один трюк "пляжки", який ніколи не побачиш у великому футболі - дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Романа Колтка. "Ураганівці", приборкавши пісок і пристосувавшись до норовливого поля, зуміли зрівняти рахунок. Спочатку один з кращих у складі "Урагану" у грі на піску Петро Шотурма сквитав один м'яч, а згодом Василь Кефа головою переправив "круглого" у сітку воріт Віталія Сидоренка. Далі Максим Войток знову вивів збірну вперед і до справи взявся рекордсмен збірної за кількістю забитих м'ячів Олег Зборовський. Воістину "літаючий" нападник оформив хет-трик у притаманному для себе і, власне, пляжного футболу стилі, потішивши глядачів на трибунах майстерними бісіклетами. Та найбільше оплесків цього вечора зірвав "ураганівець" Андрій Цілик, що відзначився дебютним голом у футболці національної збірної, а підбив остаточний рахунок показового матчу той же Зборовський - 8:2 на користь майстрів пляжного футболу.

Опісля матчу гравці збірної провели невеличкий майстер-клас гри на піску для наймолодших вихованців НФК "Ураган", а також автограф- та фотосесії. Загалом вболівальники залишились задоволеними чудовою грою обох команд, адже схожі показові матчі - це величезний крок у популяризації пляжного футболу на Прикарпатті та в Україні загалом. Відзначимо, що напередодні матчу збірна гостювала в очільника Івано-Франківська Руслана Марцінківа, що висловив зацікавленість пляжним футболом і бажанням провести міжнародний турнір з "пляжки" в Івано-Франківську.

НФК "Ураган" (Івано-Франківськ) - Збірна України 2:8
Голи: 0:1 - Пачев, 0:2 - Гладченко, 1:2 - Шотурма, 2:2 - Кефа, 2:3 - Войток, 2:4 - Зборовський, 2:5 - Зборовський, 2:6 -  Зборовський, 2:7 - Цілик, 2:8 - Зборовський.
НФК "Ураган": Колток, Біров, Левандівський - Кіндратів, Микитюк, Гірка, Сімка, Зварич, Горбатий, Лисенко, Шотурма, Швед, Корсун, Пелех, Кефа.
Збірна України: Сидоренко, Гладченко - Войток, Глуцький, Черевко, Цілик, Заворотний, Пачев, Зборовський, Войтенко, Щериця.

Андрій Мокляк

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.