- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську пройшов турнір присвячений річниці Хрещення Русі-України

14 Травня 2018 (13:55)
11-12  травня 2018  року в м. Івано-Франківську на майданчиках зі штучним покриттям  коледжу фізичного виховання Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід  з міні-футболу з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі-України та 175-ї річниці від дня народження першого єпископа Станіславівського Юліана Пелеша.

На урочистому відкритті учасників фізкультурно-оздоровчого заходу привітали правлячий Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ  Володимир Війтишин, начальник управління спорту облдержадміністрації та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко.

Головною метою проведення заходу була пропаганда здорового способу життя, популяризація міні-футболу та попередження появі негативних звичок у дитячому та молодіжному середовищі.

Фізкультурно-оздоровчий захід з міні-футболу був проведений  по олімпійській системі у двох вікових категоріях: 2005-2008 р.н. та у віковій категорії 2002 р.н. та старші, у якому  приймали участь миряни та духовенство Івано-Франківської УГКЦ, всього 170 учасників.

В результаті безкомпромісної боротьби у віковій категорії 2005-2008 р.н. перемогу святкувала команда «Надія» з с. Братківці, друге місце здобули гравці команди «Юність» з с.Ямниці та третю почесну сходинку завоювала команда «Явір» з с.Липівки. Серед учасників вікової категорії 2002р.н. та старші першу сходинку завоювала команда «Колос» з с.Братківці, другу сходинку – команда «Свіча» з м.Болехова та третє почесне місце дісталось гравцям команди «Явір» з с.Липівки.

Переможці фізкультурно-оздоровчого заходу з міні-футболу у кожній віковій категорії були нагороджені перехідними кубками, а від обласного центру фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» переможці та призери у кожній віковій категорії отримали кубки, медалі та грамоти.

В цілому захід пройшов в дружній теплій атмосфері, учасники заходу залишились задоволені та отримали море позитивних емоцій.

Святослав Бойко, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.