- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. УПЛ: Новак вибув на невизначений термін

14 Травня 2018 (18:10)

Травми продовжують переслідувати голкіпера Андрія Новака, чергові повні матчі Ігоря Ощипка та Івана Сондея - у нашій традиційній рубриці "Наші профі. УПЛ".

Українська Прем'єр-ліга. 31 тур

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0
Іван Сондей (О)
відіграв весь матч. Андрій Новак (Ч) вийшов у стартовому складі і був замінений на 71-ій хвилині.

Обидва представники Прикарпаття з'явились зі стартових хвилин матчу "Олімпіка" та "Чорноморця". Щоправда, у середині другого тайму у зіткненні з Цимбалюком голкіпер Андрій Новак був змушений достроково залишити поле. Після заміни голкіпера господарям таки вдалось вирвати три очки - 1:0. Завдяки цій перемозі "Олімпік" гарантував собі місце у Прем'єр-лізі на наступний сезон, тоді як "моряки" наразі посідають останню сходинку в лізі, поступаючись "Сталі" лише за рахунок додаткових показників.

"Сталь" (Кам'янське) - ФК "Олександрія" - 1:2
Ігор Ощипко (С) відіграв весь матч.

Оборонець Ігор Ощипко відіграв всі 90 хвилин у грі проти "Олександрії" - 1:2. Як уже говорилось вище, саме "Чорноморець" та "Сталь" вирішать хто ж вилетить з УПЛ напряму, а хто спробує залишитись в еліті крізь призму перехідних матчів.

"Шахтар" (Донецьк) - "Верес" (Рівне) - 1:0
Владислав Приймак (В) і
Володимир Адамюк (В) відіграли весь матч. Ростислав Волошинович (В) увійшов у гру на 73-ій хвилині.

Поєдинок, навколо якого було піднято багато шуму, все ж відбувся - у Харкові "Шахтар" мінімально здолав рівненський "Верес". У складі "червоно-чорних" оборонці Владислав Приймак та Володимир Адамюк відіграли повну гру, а півзахисник Ростислав Волошинович з'явився на полі у другому таймі. За підсумком сезону рівняни вже не піднімуться вище шостої сходинки УПЛ.

ФК "Маріуполь" - "Ворскла" (Полтава) - 1:1
Тарас Саків (В)
залишився на лаві запасних.

Полтавська "Ворскла" зуміла відстояти нічию у Маріуполі та продовжує боротьбу за бронзові нагороди сезону - 1:1. Тарас Саків у звітному матчі залишився на лаві запасних.

U-21. Прем'єр-ліга. 31 тур

ФК "Маріуполь" - "Ворскла" (Полтава) - 0:1
Тарас Саків (В) вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-ій хвилині. Максим Куліш (В) увійшов у гру на 57-ій хвилині.

У грі дублюючих складів "ворскляни" за участі Тараса Саківа та Максима Куліша зуміли перемогти "Маріуполь" - 1:0. Саків вийшов зі стартових хвилин, тоді як Куліш увійшов у гру на 57-ій хвилині.

"Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) - 2:1 
Володимир Сениця (К) відіграв весь матч.

У матчі команд лідируючої трійки чемпіонату U-21 "Карпати" завдали поразки столичному "Динамо" і ускладнили "біло-синім" завдання виграти молодіжну першість - 2:1. Капітан "молодіжки" львівського клубу Володимир Сениця відіграв весь поєдинок.

"Сталь" (Кам'янське) - "Верес" (Рівне) - 1:1 
Владислав Семотюк (С) відіграв весь матч і на 44-ій хвилині отримав попередження.

Владислав Семотюк відіграв повний матч у складі дублюючого складу "Сталі, а "сталевари" розійшлись миром з "Вересом" - 1:1. 

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/
 

U-19. Прем'єр-ліга. 23 тур

"Верес" (Рівне) - "Сталь" (Кам'янське) - 1:0
Віталій Жупанський (В) відіграв весь матч. Володимир Коржак (С) не потрапив до заявки на гру.

Голкіпер Віталій Жупанський знову відіграв на "сухо" у складі рівненського "Вересу", тим самим допомігши обіграти "Сталь" - 1:0. "Сталевар" Володимир Коржак у звітній грі участі не брав.

Матчі 23-го туру за участі юніорських складів "Карпат", честь яких захищають Олександр Нестерук та Тарас Пецків, а також стрийської "Скали", в якій виступає Сергій Гладковський, відбудуться 16 травня.

Читайте також: Наші профі. ПФЛ: "Ниву" Дмитра Гапончука розпустили

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.