- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

U-19. Буковина (Чернівці) - Ніка - 1:2. Лідера перемогли у гостях

17 Травня 2018 (13:30)

Останній гостьовий матч сезону франківська "Ніка" провела у Чернівцях проти місцевої "Буковини".

Буковинці перед звітним туром очолювали турнірну таблицю Першої ліги, тож матч обіцяв бути нелегким для наших футболістів. До того, франківцям потрібно було реабілітуватись за домашню поразку у першому колі з рахунком 0:3. У першому таймі суперники не зуміли підібрати ключі до воріт одна одної і, як наслідок, розійшлись миром, приберігши все найцікавіше на другу половину зустрічі. По перерві гості комплексу "Олімпія" зусиллями Назарія Воробчака відкрили рахунок у зустрічі - 1:0. Господарі кинулись відігравати гандикап, та впоратись з надійною обороною франківців так і не змогла. Під завісу гри Юрій Щербаков (2001 р. н.), що вперше був залучений до складу команди U-19 і з'явився на полі у другому таймі, подвоїв перевагу "Ніки" - 2:0. Відзначимо, що минулої неділі Юрій відзначився голом у ворота "Надії" у рамках своєї вікової категорії в ДЮФЛУ (U-17), а вчора вдало дебютував у юніорській команді. У доданий арбітром час арбітр вгледів гру рукою у нашому карному майданчику, а з одинадцятимтерової позначки буковинці були влучними - 1:2, "Ніка" в гостях перемагає лідера групи 1.

"Результатом і грою команди я задоволений цілком. Сьогодні ми надійно відіграли в обороні і агресивно атакували, що й втілилось у підсумкову перемогу. Окрім того, хлопці дуже добре налаштувалися на гру, боролись за кожен м'яч і прагнули перемоги. Попереду у нас останній домашній матч проти "Бережан", опісля якого й приступимо до формування команди на наступний сезон першості області", - розповів наставник Анатолій Олександрович Поляков.

Заключний поєдинок сезону "Ніка" проведе вдома, 23 травня, проти ФК "Бережани-ДЮСШ". Час початку матчу та місце проведення ми повідомимо згодом.

U-19. Перша ліга. Група 1. 17 тур
16.05.2018 (середа)
ФОК "Олімпія" (м. Чернівці), 14:00
"Буковина" (Чернівці) - "Ніка" (Івано-Франківськ) - 1:2 (0:0)
Голи: Рудич, 90+2, пен – Воробчак, 61, Щербаков, 87.
"Ніка": Федик, Гнатів, Чеканський, Гнатів, Семчук, Конрад, Дриган, Лозицький, Воробчак, Боднарук, Руденко, Приймак. На заміну виходили: Щербаков, Полозяк, Крижанівський, Феліпович, Морис.
Попередження: Павлович, 35, Томнюк, 53 – Дриган, 65. 
Вилучення: Павлович (Б), 76.

Інформаційна служба ФК "Ніка" Івано-Франківськ

 
Коментарі
17. 5 .2018 (20:17) Katso (Кацо)
Вибачте, не по темІ! АЛЬО! Шо там КОЛОМИЙСЬКИЙ сайт http://fosk-ffkr.if.ua/ ВМЕР!!!! Як то його РЕАНІМУВАТИ????

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.