- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДЮФЛ України: "Тепловик-ДЮСШ-3" обіграв подолян

04 Червня 2018 (16:00)

У суботу франківські СДЮШОР "Прикарпаття" та ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" провели перші матчі стадії плей-офф ДЮФЛ України сезону 2017/2018.

"Прикарпаття" U-17 на стадіоні с. Ямниця помірялась силами зі столичним "Арсеналом-Київ". Як не намагались господарі поля нав'язати боротьбу потужним "канонірам", та все ж столичні футболісти тричі відзначились у воротах франківців - поразка 1:3 для підопічних Ігоря Мельничука. Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться 10 червня на "Княжа-Арена" на Київщині.

Вища ліга ДЮФЛУ. Плей-офф
02.06.2018 (субота)
Стадіон "Вихор" (с. Ямниця), 12:00
СДЮШОР "Прикарпаття" U-17 - ФК "Арсенал-Київ" U-17 (Київ) 1:3

Вдаліше свій перший матч раунду плей-офф провів ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" U-17, що також вдома приймав однолітків з хмельницького "Поділля". Перший тайм звітної зустрічі суперники хоч і провели в обопільних атаках, та все ж не зуміли потішити нечисленних вболівальників на стадіоні "Металіст" влучними ударами. На екваторі ж другої половини зустрічі Роман Швед чудовим дальнім ударом зі штрафного закинув "круглого" за комірець голкіперу і відкрив рахунок у зустрічі. Перед самісіньким фінальним свистком Владислав Диндин подвоїв перевагу "тепловиків" - 2:0, забезпечивши франківцям солідний гандикап перед матчем-відповіддю, що пройде 9 червня.

Перша ліга ДЮФЛУ. Плей-офф
02.06.2018 (субота)
Стадіон "Металіст" (Івано-Франківськ), 12:00
ФК "Тепловик-ДЮСШ-3" U-17 - "Поділля" U-17 (Хмельницький) 2:0 (0:0)
Голи:
Швед, 60, Диндин, 80.
ФК "Тепловик-ДЮСШ-3": В. Барабанов, Василечко, Диндин, Жупанський (Семендяєв, 41), Швед, Бабінський (Мацола, 46), Шевчук, Дурда, Ковдрин, Д. Барабанов, Савчук. Запас: Хромишин, Гривняк, Стрілець, Гарасим, Василик. Головний тренер: В. І. Яцурак.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.