- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ніка" U-19 та "Колос Городенківщини" зіграли внічию

07 Червня 2018 (21:55)

"Ніка" U-19 та городенківський "Колос Городенківщини" у товариському матчі розписали супергольову нічию, забивши на двох десять (!) м'ячів.

Протягом стартових хвилин підопічні Анатолія Полякова не зуміли одразу увійти у гру, за що одразу були покарані - на 7-ій хвилині досвідчений Гурак відкрив рахунок у зустрічі, інформує прес-служба ФК "Ніка". За лічені хвилини Беженар подвоїв перевагу номінальних господарів поля - 0:2. Пристосувавшись до поля та суперника, "Ніка" почала відповідати швидкими контратаками, граючи у свій звичний комбінаційний футбол. Одна з таких контратак і завершилась взяттям воріт - Назарій Воробчак, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, елегантно перекинув останнього. За десять хвилин Андрій Боднарук відновив статус-кво, влучивши у нижню "шістку" - 2:2. Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Анатолія Полякова помчали вперед, буквально "загнавши" досвідчених опонентів. На 31-ій хвилині Андрій Тринчук, уникнувши офсайду втретє вразив ворота "Колосу", а завершальну крапку у першому таймі поклав Андрій Боднарук, що головою замкнув подачу з кутового - 4:2. Міг рахунок бути і більшим, та двічі на допомогу городенківцям приходив каркас воріт.

У другому таймі Анатолій Поляков вирішив випробувати у дії найближчий резерв команди, а саме футболістів 2001 р. н., що не так давно завершили виступи у ДЮФЛ України у своїй віковій категорії. Було помітно, що хлопцям не вистачає досвіду подібних матчів і, як наслідок, "Ніка" пропустила тричі - 4:5. Все ж останнє слово сьогоднішнього вечора було за гостями, які зусиллями Станіслава Мориса вирвали нічию - 5:5.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

Товариський матч
07.06.2018 (четвер)
Стадіон "Металіст" (м. Івано-Франківськ), 18:00
"Колос Городенківщини" (Городенка) - "Ніка" U-19 (Івано-Франківськ) - 5:5 (2:4)
Голи: Гурак, 7, Беженар, 11, ??, 62, 83, Білик, 87 - Воробчак, 16, Боднарук, 25, 38, Тринчук, 31, Морис, 89.
"Ніка" U-19 (перший тайм): Федик, Чеканський, Тринчук, Воробчак, Боднарук, Гнатів, Нагірний, Конрад, Полозяк, Лозицький, Руденко.
"Ніка" U-19 (другий тайм): Федик (Деделюк, 77), Ходак, Чеканський, Дриган, Матешко (Карачун, 73), Урбанський, Морис, Щербаков, Соколенко (Матешко, 84), Феліпович, Карабінович (Чорній, 75).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.