- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ніка-05" U-16 - переможець ДЮФЛІФО сезону 2017/2018

08 Червня 2018 (22:30)

Сьогодні на "Хет-Трик Арені" відгримів заключний акорд Дитячо-юнацької футбольної ліги області серед команд вікової категорії U-16.

У фіналі ліги сезону 2017/2018 зійшлись ДЮФК "Ніка-05" та Надвірнянська ДЮСШ. Вже на 3-ій хвилині голкіпер нашої команди Андрій Макарій був змушений діставати м'яча з сітки власних воріт, адже оборонці прогавили швидкий прорив Кінаша, що відкрив рахунок у зустрічі. Такий поворот подій став дещо несподіваним для підопічних Андрія Романовича Шевчука, що одразу помчали відігруватись. І вдалось відновити паритет у грі вже за п'ять хвилин - Василь Голендир чудово приклався з лінії карної, увігнавши "круглого" у самісінький кут воріт. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри не змінився - "Ніка" продовжувала атакувати , тоді як надвірнянці шукали щастя у контратаках. Протягом всього матчу на "Хет-Трик Арені" лив дощ, тож було помітно, що переможе той, хто банальніше витриваліший і зможе пристосуватись до норовливого поля. Все ж краще до гри у не зовсім сприятливих пристосувались номінальні господарі, які за дві хвилини до фінального свистка таки домоглися свого - після подачі з правого флангу атаки Остапик у кращих традиціях форвардів зрізав м'яча у власні ворота - 1:2 і клубна скарбничка ДЮФК "Ніка-05" поповнились ще одним комплектом нагород найвищого ґатунку. Окрім того, оргкомітет турніру визнав Владислава Сацкова найкращим гравцем фінального матчу.

U-16. ДЮФЛІФО. ФІНАЛ
08.06.2018 (п'ятниця)
"Хет-Трик Арена" (м. Івано-Франківськ), 16:30
ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - Надвірнянська ДЮСШ - 2:1 (1:1)
Голи: Голендир, 11, Остапик, 68, аг - Кінаш, 3.
"Ніка-05": Макарій, Шевчук, Трощук, Карабінович, Кіндрат, Григорів, Рабуцький (Вихованець, 36), Сацков, Голендир, Пазюк, Семчишин (Кочет, 69). Запас: Балита, Сверида, Когут, Храбатин.
Надвірнянська ДЮСШ: Кузера, Самуляк, Веленький, Блонський, Остапик, Дячук, Кінаш, Т. Зоренко, А. Зоренко (Якимчук, 36), Синяк (Галюк, 52), Михалок. Запас: Цівик, Василишин.
Попередження: Григорів, 40, Семчишин, 43.

Інформаційна служба ФК "Ніка" Івано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.