- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Нафтовик", "Карпати", "Колос Городенківщини" - хто третій зайвий?

10 Червня 2018 (07:45)

До завершення обласного чемпіонату сезону 2017/18 років залишилося три тури. На срібні та бронзові медалі залишилися три претенденти - "Нафтовик", "Карпати" та "Колос Городенківщини".

 В кожної із команд дуже непростий календар. Давайте спробуємо оцінити шанси цих трьох команд привезти медалі за підсумками чемпіонату.

"Нафтовик" (Долина)
2 місце - 41 очко (20 матчів)
Матчі, які залишилися:
Нафтовик - Карпати (Брошнів) - 10 червня
Нафтовик - Колос Городенківщини - 24 червня

У підопічних Валентина Москвіна залишилися два матчі із конкурентами. перевага домашнього поля - вагомий аргумент. Хоча і не вирішальний. Лише у випадку поразки в цих матчах (в одному або двох) "Нафтовик" може фінішувати за межами трійки призерів. Дві нічиї гарантують медалі, але скоріше всього бронзові. Дві перемоги - і команда після довгої перерви здобуде срібні медалі чемпіонату. У першому колі долиняни  програли в Городенці (0:1) та перемогли в Борошневі (3:2).
Прогноз: Підопічні Валентина Москвіна мають фінішувати в трійці призерів. Ключовою в плані розподілу місць стане сьогоднішня гра проти команди Василя Качура. Поставлю, що "Нафтовик" таки втримає друге місце.

Карпати (Брошнів)
3 місце - 39 очок (19 матчів)
Матчі, які залишилися:
Нафтовик - Карпати - 10 червня
Карпати - Вихор (Ямниця) - 17 червня
ФК Галич - Карпати - 24 червня

Якщо у долинян домашнє поле може стати ключовим фактором для здобуття медалей чемпіонату, то на стороні молодої команди з Брошнева ключовим аргументом може стати досвід участі в таких гонках наприкінці сезону у наставника Василя Качура. Дуже непрості виїзди залишилися в "Карпат". Сьогодні взяти реванш за поразку в першому колі буде надзвичайно важко. А в заключному турі гра із чемпіоном на його полі. Команда Андрія Нестерука, завершуючи домашній сезон, явно не матиме бажання програвати "Карпатам". Та й домашня гра проти ямницького "Вихору" не обіцяє бути легкою.
Прогноз:  "Карпати" мають фінішувати у призах. Буде це "срібло" чи "бронза", покаже сьогоднішня гра в Долині. Та й відрив від "Колос Городенківщини" в розмірі 5 очок не мав би зникнути за три останні тури.

Колос Городенківщини (Городенка)
4 місце - 34 очки (19 матчів)
Матчі, які залишилися:
ФК Турка - Колос Городенківщини - 10 червня
Колос Городенківщини - НФК Бурштин - 17 червня
Нафтовик - Колос Городенківщини - 24 червня

П'ять очок відставання від п'єдесталу пошани ліквідувати можна. При цьому, два матчі команда Василя Яцурака проведе із командами, яким в глобальному плані в цьому чемпіонаті вже нічого не потрібно. Але цього скоріше всього буде замало, так як і опоненти очки здобуватимуть. А в перемогу городенківців на виїзді проти "Нафтовика" віриться слабко.
Прогноз: "Колос Городенківщини" фінішує на четвертому місці. Все-таки, дуже багато було втрачено командою Василя Яцурака на початку другого кола.

Післямова. Трохи згодом на сайті розмістимо анонс, присвячений матчам 10 червня.

 
Коментарі
10. 6 .2018 (07:50) TRJ3
А в коментарях залишайте свої прогнози розвитку подій. Хто виявиться третім зайвим у боротьбі за медалі?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.