- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФФУ допустила "Прикарпаття" та ФК "Калуш" до професійних змагань в новому сезоні

12 Червня 2018 (13:36)

Федерація футболу України завершила атестацію клубів, які отримали право грати в першій та другій лігах Професійної футбольної ліги України. Нашу область на професійному рівні в новому сезоні представлятимуть два клуби.

ПФЛ оприлюднила цей перелік команд, зробивши ремарку, що остаточний склад учасників ліг буде затверджено на Конференції ПФЛ, проведення якої заплановано на 27 червня.

Перша Ліга
«Авангард 1955» (Краматорськ)
«Геліос» (Харків)
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
«Інгулець» (Петрове)
«Колос» (Ковалівка)
«Оболонь-Бровар» (Київ)
«Балкани» (Зоря)
«Волинь» (Луцьк)
«Миколаїв» (Миколаїв)
«Дніпро-1» (Дніпро)
«Металіст 1925» (Харків)
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
«Агробізнес» (Волочиськ)
«Рух» (Винники)
«Суми» (Суми)
«Зірка» (Кропивницький)
«Сталь» (Буча)
«Чорноморець» (Одеса)

Друга ліга
«Енергія» (Нова Каховка)
«Нива-В» (Вінниця)
«Нікополь» (Нікополь)
«Поділля» (Хмельницький)
«Реал Фарма Одеса» (Одеса)
«Скала» (Стрий)
«Гірник» (Кривий Ріг)
«Калуш» (Калуш)
«Кристал Херсон» (Херсон)
«Металург» (Запоріжжя)
«Кремінь» (Кременчук)
«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)
«Буковина» (Чернівці)
«Мир» (Горностаївка)
«Нива» (Тернопіль)
«Полісся» (Житомир)
«Черкаський Дніпро» (Черкаси)
«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)
«Таврія» Сімферополь» (Херсон)
«Минай» (Ужгород)
«Верес-Рівне» (Рівне)

Футбольні функціонери нарахували 18 команд в першій лізі та 21 команда в другій лізі. Однак, ця цифра до старту сезону напевно буде скромнішою. Не забуваємо, що наприкінці сезону 2017/18 активно з'являлися слухи про припинення існування професійної команди першолігового харківського "Геліосу". Начебто, статус вільний агентів отримали всі футболісти стрийської "Скали" та охтирського "Нафтовик-Укрнафта". А додайте до цього тернопільську "Ниву", яка теж вже задумувалася про припинення виступів. Так що в ПФЛ є всі шанси грати дивізіонами по 16 (перша ліга) та 18 команд (друга ліга, яку поділять на групи).

Кам'янська "Сталь", схоже остаточно перебралася до Київщини. По документах "сталевари", які вилетіли з УПЛ тепер базуються в 30-тисячному містечку Буча, Київської області, розташованому за 30 кілометрів від столиці.

Варто відзначити і те, що маємо вже двох представників у професійному футболі. До франківського "Прикарпаття" приєднався ФК "Калуш". Останній раз таке було в сезоні 2007/08 років, коли прикарпатці мали можливість вболівати за "Прикарпаття" (перша ліга) та "Нафтовик" з Долини (друга ліга). Щоправда, долиняни той сезон не дограли, знявшись із змагань через фінансові проблеми після 16-го туру. 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.