- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Ольшанецький: Організовуємо молодіжну команду "Прикарпаття" U-19

13 Червня 2018 (18:10)

Очільник МФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький в другій частині ексклюзивного інтерв’ю WestNews розповів про підготовку стадіону «Рух» до Першої ліги України, створення молодіжної команди, а також про далекоглядні перспективи виходу в Прем’єр-лігу і створення молодіжної команди "Прикарпаття" U-19.У першій частині інтерв'ю Василь Миколайович повідомив, що перед командою стоятиме завдання потрапити до десятки кращих у дебютному сезоні.
 
Коментарі
13. 6 .2018 (21:42) Luchano Pavarotty
По Ю19 правильно а от Ю21сподіваюсь не буде..Ціна на квитки завищена.Треба було по 30 і 50 така ціна спонукає заздалегідь прийти і придбати квиток(або коли гуляєш в парку).
14. 6 .2018 (15:30) O99
Ну так, з вартістю на квитки є питання. Дивними були початкові пояснення причетних до підвищення ціни нібито вболівальники підтримали таку ідею. Невідомо кого вони опитували. У залежності від сектору мала би бути цінова диференціація. І 50 грн. - мали би вартувати найкращі посадочні місця. Тут за посиланням (https://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/footballmastodon/1473170.html) цікавий аналіз кінця минулого року по цінах на квитки у вищій лізі. Для більшості її клубів 50 грн. становили квитки вищого цінового сегменту.
13. 6 .2018 (22:50) Mister Bruks
Ну так про ю21 взагалі мова не йдеться

14. 6 .2018 (15:38) O99
За 2 роки ні менеджмент клубі, ні місцева влада не знайшли жодного серйозного спонсора (чи спонсорів) і намагаються вирішити свою фінансову політику за рахунок вболівальників.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.