- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Романія Лукач викликана до лав дівочої збірної WU-19

20 Червня 2018 (12:15)

Головний тренер молодіжної жіночої збірної України WU-19 Наталія Зінченко оприлюднила список із 22-х гравців, які викликані на навчально-тренувальний збір, що триватиме неподалік столиці України.

23 червня команда збереться у Пущі-Водиці, де готуватиметься до двох спарингів проти збірної Білорусі, котрі відбудуться 26-го та 28 червня в місті Буча (Київська обл.) на стадіоні "Ювілейний".

Приємно, що до табору збірної запросили вихованку прикарпатського футболу Романію Лукач, що нині захищає кольори новояворівської "Янтарочки" і разом з якою не так давно виборола срібні нагороди Першої ліги. А найбільше представників (п’ять) до лав збірної делегував "Ладомир" із Володимира-Волинського.

Склад збірної України WU19:
Воротарі: Марія Вальчук ("Ладомир" Володимир-Волинський), Анна-Марія Крищишин ("Карпати" Львів);
Захисники: Романа Лукач ("Янтарочка" Новояворівськ), Каріна Войт ("Родина-Ліцей" Костопіль), Соломія Куп’як ("Янтарочка" Новояворівськ), Марина Шайнюк ("Ладомир" Володимир-Волинський), Вероніка Нікітюк (ВО ДЮСШ Вінниця), Анастасія Ілліна ("Єдність" Плиски);
Півзахисники: Анастасія Кузьмич, Тетяна Бубняк, Вікторія Гірин (усі — "Ладомир" Володимир-Волинський), Олена Саврук, Ірина Котяш, Надія Вегерич (усі — "Родина-Ліцей" Костопіль), Валерія Постол ("Єдність" Плиски), Поліна Янчук ("Пантери" Умань), Дарія Григорович (ДЮСШ Закарпаття), Анастасія Курдюк ("Маріупольчанка" Маріуполь);
Нападники: Ніколь Козлова ("Вудбрідж", Канада), Оксана Білокур ("Пантери" Умань), Надія Куніна ("Легенда-ШВСМ" Чернігів), Юлія Семенюк ("Ятрань-Берестівець" Уманський р-н).

Нагадаємо, що з 1-го по 9 жовтня команда Наталії Зінченко у Литві у кваліфікаційному раунді ЧЄ-2019 побереться за вихід до наступного етапу з командами Ірландії, Литви та Фарерських островів.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/
 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.