- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпаття" у товариській грі здолало дублерів "Карпат"

29 Червня 2018 (21:17)

Перший спаринг "Прикарпаття" завершився впевненою перемогою підопічних Володимира Ковалюка.

На стадіоні "Рух" франківці помірялись силами з дублюючим складом львівських "Карпат". Доволі незвично було бачити у стартовому складі господарів одразу двох яскраво виражених нападників Ігоря Худобяка та Василя Цюцюру. Такий атакувальний стиль приніс свої плоди вже в дебюті поєдинку, коли Богдан Оринчак замкнув подачу з лівого флангу атаки і відкрив рахунок у грі. Молоді "карпатівці" огризнулись небезпечним пострілом у стійку воріт Івана Піцана. Згодом Віктор Яневич у найкращих традиціях крайніх оборонців підключився до атаки, та його постріл головою з кількох метрів пройшов повз лічені сантиметри від стійки воріт. Найреальніший шанс подвоїти перевагу у першому таймі втратив Василь Цюцюра, що, відігравши голкіпера, потужно цілив у порожні ворота та в останній момент захисники "левів" винесли "круглого" з лінії.

У другому таймі Володимир Ковалюк змінив майже всю команду, залишивши грати лише двох новачків Святослава Лаврука та Василя Цюцюру, що відігірали сьогодні всі 90 хвилин. Попри зміни в складі, малюнок гри на полі не змінився - "Прикарпаття" більш агресивно атакувало, тоді як "Карпатам" залишалось лише відбивати навалу наших футболістів. На 56-ій хвилині Роман Дитко виявився найспритнішим у карному майданчику львів'ян та подвоїв перевагу своєї команди - 2:0. Попри хороші моменти як в однієї так і в іншої команди, до кінця матчу суперникам відзначити не вдалось. 

Вже у неділю, 1 липня, івано-франківське "Прикарпаття" в Яремчі проведе спаринг з новачком української Другої ліги - ФК "Калуш". Початок матчу на стадіоні "Карпати" о 15:00.

Товариський матч
29.06.2018 (п'ятниця)
Стадіон "Рух" (м. Івано-Франківськ), 16:00
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Карпати" U-21 (Львів) - 2:0 (1:0)
Голи:
Оринчак, 10, Дитко, 56.
"Прикарпаття" (1-й тайм): Піцан, Данищук, Ковальчук, Француз, Яневич, Бойко, Борисевич, Лаврук, Оринчак, Цюцюра, Худобяк.
"Прикарпаття" (2-й тайм): Вульчин, Громоляк, Бочкур, Прошак, Квасний, Лаврук, Комар, Конкольняк, Януш, Дитко, Цюцюра.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua

Фото: Володимир Омом

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.