- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпаття" розпочне сезон у Першій лізі домашнім поєдинком(+КАЛЕНДАР)

09 Липня 2018 (13:32)

Сьогодні,9 липня, в столичному Будинку футболу на засіданні Ради ліг ПФЛ відбулась процедура жеребкування календаря Першої ліги сезону 2018/2019.

Перший матч франківське "Прикарпаття" проведе в Івано-Франківську, 20 липня. Суперником нашої команди буде ФК "Балкани" (Зоря). Базовою датою проведення матчів стартового туру є 21 липня.

В інших матчах 1 туру зустрінуться:
Інгулець (Петрове) - Авангард (Краматорськ) 
Колос (Ковалівка) - Кобра (Харків)
ФК Миколаїв - Оболонь-Бровар (Київ)
Рух (Винники) - СК Дніпро-1 (Дніпро)
Гірник-Спорт (Горішні Плавні) - ПФК Суми
Зірка (Кропивницький) - Волинь (Луцьк)
Металіст-1925 (Харків) - Агробізнес (Волочиськ)

Повний календар матчів Першої ліги.

 
Коментарі
9. 7 .2018 (13:38) Віталік
В другій лізі вони нас ніколи не перемагали. Вперед Станіслав! Розпочнемо сезон перемогою?

9. 7 .2018 (17:46) O99
У зв'язку із цим організаційним бардаком, що панує в нашій футбольній господарці, цікаво чи вже є рішення ПФЛ стосовно кількості команд, які вилітають з І ліги і входять з ІІ ліги...
9. 7 .2018 (18:24) Ігор
Також цікаво але ніде такої інформації наразі немає.Раніше говорилось що 17-18 команда 1 ліги спускається до 2 ліги напряму а 15-16 гратиме плей-офф з 2 командами груп 2 ліги.Але ситуація змінилася і клубів у 1 лізі гратиме 16
9. 7 .2018 (18:44) O99
Там було 2 варіанти через невизначеність з кількісним складом вишки на сезон 2019/20, що додатково заплутує ситуацію... Мабуть, 15-16 місце автоматично опуститься в ІІ лігу.
9. 7 .2018 (19:53) Ігор
Знайшов.1 місце прямий вихід у Премьер Лігу,2-3 плей- офф за Вихід у ПЛ...14 команда стикові матчі за місце у 1 лізі,15-16 прямий виліт у 2 лігу
9. 7 .2018 (19:54) Ігор
https://ru.wikipedia.org/wiki/ Первая_лига_Украины_по_футболу_2018/2019 там гортаючи вниз є турнірка і багато іншої цікавої інформації
9. 7 .2018 (21:15) O99
Вікіпедія - не завжди надійне джерело, якби ще там лінки були на офіційні ресурси, звідки взяті ті чи інші факти...Нині на жеребкуванні календаря з окремих реплік президента ПФЛ можна зрозуміти, що останні зміни плану-календаря та регламенту має затвердити виконком ФФУ. Тож варто зачекати.
9. 7 .2018 (21:23) Ігор
Згідний але не думаю,що Вікіпедія так просто все це нарисувала.Але справді краще дочекатись старту і даних з офіційних джерел

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.