- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Прикарпаття» зіграє з «Рухом»

11 Липня 2018 (16:32)

У середу, 11-го липня, о 17:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках у товариській грі зустрінуться винниківський "Рух" та івано-франківське "Прикарпаття".

Для прикарпатців цей спаринг стане вже 6-им під час літнього міжсезоння. Підопічні Володимира Ковалюка спочатку почергово обіграли "Карпати" U-21(2:0) та ФК "Калуш" (2:1), потім поступилися основній команді "Карпат" (0:2), а далі розписали дві нічиї - з ФК "Косів" (1:1) та чернівецькою "Буковиною" (0:0). Загалом іванофранківці проводять передсезонні збори за традиційними рідними адресами: Івано-Франківськ - Яремче - Івано-Франківськ. Новачками "Прикарпаття" стали 24-річний нападник Василь Цюцюра, 23-річний захисник Микола Квасний та 22-річний півзахисник Святослав Лаврук. "Рухівці", нагадаємо, до цього зіграли 3 товариські поєдинки: бойова нічия із "Карпатами" U-21 (3:3), розгром польської "Сандеції" (Нови Сонч) (7:1) та нульова нічия з тернопільською "Нивою". Окрім спарингу з "Прикарпаттям", винниківська команда ще проведе заключну товариську гру новачком Прем’єр-ліги ФК "Львовом" (14-го липня). Зустрічі винниківського та івано-франківського колективів завжди принципові та бойовиті. Навіть попри міжсезонний товариський статус. Тим більше, що волею календаря їм влітку доведеться ще зіграти в офіційному поєдинку - 26-го серпня в рамках 6-го туру Першої ліги "Прикарпаття" прийме "Рух" у себе вдома. А найкращий бомбардир Другої ліги минулого сезону форвард івано-франківської команди Ігор Худоб'як уже пообіцяв, що жодній з команд Першої ліги не буде просто грати в Івано-Франківську...

Прес-служба ФК "Рух"

 
Коментарі
11. 7 .2018 (17:05) Ігор
І знову без трансляції.Добре що хоч на bet365.com можна спостерігати за онлайн перебігом подій

11. 7 .2018 (18:01) O99
Залишити коментар
11. 7 .2018 (18:02) O99
Після 1 тайму вже горят 0:2...

11. 7 .2018 (19:09) Ігор
1-2 якщо не грали ті основні гравці які також не грали проти Буковини,то це достойний результат.Але є інша сторона медалі-на оф.сайті Руха написано що масса гравців цієї команди травмована.Отож не відомо як трактувати цю поразку.Поглянемо пізніше склади і можна аналізувати
11. 7 .2018 (20:55) vovafan
Не грали , грали. Називайте мене як хочете. Вірю в Прикарпаття приїду на перший матч. Давайте хлопців підтримувати, вболівати за команду, а вони нас не підведуть. Це моя думка!!!
11. 7 .2018 (21:58) Katso (Кацо)
Правильно, vovafan!!! А то, ще не почали грати, тільки пару товарняків, а тут посипалось: команда слабенька, буде в зоні вильоту!!! Гов!!! Підтримуємо і віримо!!!А по ходу -все покаже!!! Респект оптимістам і дизлайк песимістам!!!

11. 7 .2018 (23:19) Ігор
Звичайно віримо і підтримуєм команду.Судячи зі складів достойний рез з Рухом.Товарняки не варто брати до уваги адже ніхто не викладатиметься на повну і не стоїть задача виграти будь якою ціною.Ми просто обговорюємо ці тов матчі і кожен має свою думку.Блохін зі збірною у тов матчах нічого не виграв а потім до 1/4 ЧС дойшли.Віримо у команду і тренера

11. 7 .2018 (23:14) YURA
Віримо в команду!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.