- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дмитро Гапончук - гравець "Вереса"

12 Липня 2018 (17:30)

"Верес" підписав контракти із дванадцятьма футболістами, серед яких і колишній гравець "Прикарпаття" Дмитро Гапончук.

Рівненський "Верес" підписав контракти із дванадцятьма футболістами. Трудові угоди розраховані на один рік. Усі футболісти вже включені до заявки команди на матчі Кубку України та чемпіонату Другої ліги.

Окрім, Гапончука угоди з клубом уклали: Максим Бабійчук, Ігор Фіяло, Олександр Дубина , Віктор Барабаш, Юрій Фляк, Олексій Бондаренко, Сергій Пітел, Роман Цень, Валерій Сад, Тарас Пецків, Назар Нич. 

Довідка:

Гапончук Дмитро Сергійович
Дата народження: 8 листопада 1995 р.
Ріст: 187 см. Вага: 75 кг.
Позиція: захисник.

Вихованець ДЮСШ "Прикарпаття", "Ніки" Івано-Франківськ, "Скали" Моршин та луцької "Волині". З 2008 по 2012 р. провів 46 матчів в першості та чемпіонаті ДЮФЛ. В 2012 і 2013 році виступав за "Тепловик" Івано-Франківськ і "Карпати" Яремче в чемпіонаті та кубку Івано-Франківської області. В 2014 році поповнив ряди запорізького "Металурга", за молодіжну команду якого дебютував 2 серпня 2014 року в домашній грі проти ужгородської "Говерли". 7 листопада 2015 року дебютував в основному складі команди в гостях проти луганської "Зорі", вийшовши на заміну замість Єгора Клименчука на 29 хвилині матчу. 8 грудня того ж року залишив команду з рядом інших гравців. За запоріжців провів 3 матчі в чемпіонаті та 18 в молодіжній першості. З квітня по червень 2016 року зіграв 11 матчів за підгірський "Оскар" в чемпіонаті Івано-Франківської області. В липні того ж року став гравцем новачка Другої ліги - "Тепловика-Прикарпаття". В сезоні 2017-2018 виступав за тернопільську "Ниву".

РЕКЛАМА ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Комплект форми (шорти + футболка) Zeus Kit promo - 350 грн.
При покупці від 5-ти і більше комплектів форми, гетри за ціною 90 гривень.
Детальна інформація за телефоном - 099 44 36 089

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.