- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ніка U-19 - Покуття (Коломия) - 1:1

02 Серпня 2018 (09:50)

Перший літній спаринг ФК "Ніка" U-19 завершився бойовою нічиєю з одним з кращих аматорських клубів області.

Якщо для нашої команди поєдинок на "Хет-Трик Арені" став першим в рамках підготовки до сезону, то покутяни найближчих вихідних розпочинають боротьбу у новому сезоні чемпіонату ААФУ. Зі стартових хвилин суперники запропонували один одному швидкісну, але доволі обережну гру. Більш досвідчені коломияни були націлені забити швидкий м'яч, та зі стартовим натиском впевнено впоралась лінія оборони нашої команди на чолі з Володимиром Коржаком. Згодом підопічні Анатолія Полякова відвоювали центр поля і запропонували гостям свою гру - швидкі довгі розіграші "закрутили" голову оборонцям "Покуття", що раз за разом не встигали за нашими гравцями. На 34-ій хвилині найбільш реальний шанс відзначитись голом втратив Юрій Щербаков, що наче на велосипеді промчався лівим флангом атаки та пробив у руки голкіперу. За кілька миттєвостей такий же трюк на протилежному фланзі повторив і Ілля Руденко. Щоправда, удар пройшов трохи повз рамку воріт. За нічийного рахунку суперники пішли відпочивати.

По перерві Анатолій Поляков зробив дав шанс зіграти гравцям 2001 року народження, а також переглянув у дії потенційних новачків команди. В дебюті гри зразкову комбінацію "Ніки" завершив Ярослав Дяків, що вийшовши на побачення з голкіпером, без проблем переграв останнього - 1:0. Чудовий асист у цьому епізоді на свій рахунок записав Іван Урбанський. Пропущений м'яч по-спортивному розізлив коломиян, що на всіх парах помчались відіграватись і вже несолодко довелось оборонцями "червоних". Навала "Покуття" з кожним разом завершувалась все гострішими випадами, але Остап Федик цього вечора був на висоті. Але в одному з епізодів хвилинна несконцентрованість зіграла злий жарт з оборонцями "Ніки", що подарували "круглого" нападникам гостей, а такі команди як "Покуття" подібних помилок не пробачають - 1:1. Могли франківці і вирвати перемогу, та удари Андрія Карабиновича та Володимира Коржака під завісу гри виявились неточними.

У підсумку, перший спаринг літнього міжсезоння завершився результативною нічиєю. Наступний матч "Ніка" проведе вже у суботу, 4 серпня. На стадіоні "Рух" підопічні Анатолія Полякова зустрінуться з львівськими "Карпатами" U-19. Початок гри о 12:00.

Товариський матч
01.08.2018 (середа)
Хет-Трик Арена, 16:30
"Ніка" U-19 (Івано-Франківськ) - "Покуття" (Коломия) - 1:1 (0:0)
Гол у "Ніка" U-19: Дяків, 47
"Ніка" U-19 (стартовий склад): Федик, Гнатів, Коржак, Нагірний, Конрад, Полозяк, Дяків, Лозицький, Боднарук, Щербаков, Руденко. На заміну виходили: Ходак, Соколенко, Матешко, Урбанський, гравець на перегляді, Карабинович.

Інформаційна служба ФК "Ніка" Івано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.