- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ніка" U-19 - "Карпати" U-19 (Львів) - 0:3. Коли клас б'є порядок

05 Серпня 2018 (09:35)

Товариська зустріч юніорів "Ніки" та львівських "Карпат" завершилась перемогою "зелено-білих".

Вже на першій хвилині поєдинку франківці пропустили - не зумівши одразу увімкнутись у гру, проґавили нападника "зелено-білих", що без особливих труднощів розстріляв ворота Остапа Федика. Пропущений гол привів до тями наших гравців, та "Карпати" цього дня були на куражі і в середині тайму подвоїли перевагу - 0:2. До честі "Ніки", команда не засиджувалась в обороні, шукаючи свої шанси поблизу воріт гостей. Та знову швидка контратака "левів" завершилась фолом у власному карному майданчику і арбітр без вагань вказав на точку. З одинадцятиметрової позначки нападник "Карпат" був влучним - 0:3. Найреальніший шанс скоротити відставання у рахунку наприкінці тайму втратив Денис Чеканський, коли після розіграшу кутового пробив дещо вище воріт.

Традиційно по перерві Анатолій Поляков дав шанс зіграти всім гравцям, що наразі є в обоймі команди. І розпочався тайм з потужного дального удару від Богдана Дригана, що пройшов повз верхній кут воріт. Ситуація на полі вирівнялась і вже "Ніка" почала створювати моменти. Та цього дня забити бодай один м'яч юним франківцям так і не вдалось - поразка 0:3.

Товариський матч
5 серпня, стадіон "Рух" (м. Івано-Франківськ), +27, 12:00
"Ніка" U-19 - "Карпати" U-19 (Львів) - 0:3 (0:3)
"Ніка" U-19:
Федик (Стельмащук, 46), Гнатів, Чеканський (гравець на перегляді, 85), Коржак (Нагірний, 43), Конрад, Полозяк (Дриган, 46), Дяків (Карабинович, 85), Лозицький (Матешко, 46), Боднарук, Щербаков (Урбанський, 60), Руденко (Соколенко, 43).

Інформаційна служба ФК "Ніка" Івано-Франківськ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.