- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Данило Книш: "Підтримка вболівальників додає наснаги на полі"

09 Серпня 2018 (17:04)

У розмові з клубною прес-службою новачок футбольного клубу "Калуш" Данило Книш поділився враженням від дебютного поєдинку проти тернопільської "Ниви".

- Вітаю з дебютом у новій команді. Які враження від переможної гри з "Нивою"?

- Дякую. Насправді враження доволі двоякі. З одного боку добре, що ми перемогли і заробили три очки. З іншого боку, гра видалась дуже важкою для нас. Звісно, не враховуючи стартових 25-ть хвилин, протягом яких могли забивати не один гол.

- Ти був одним з найкращих на полі, тож можна сказати, що період адаптації в команді вже минув?

- Звісно, що трохи хвилювався перед першою грою. Але як тільки вийшов на поле хвилювання одразу зникло і відчував себе чудово. До того, ж це була перша офіційна гра за два місяці, тому трішки хвилювався. Дуже хотілось відзначитись самому, та старався грати більше на команду. І можна сказати віддав гольовий пас (посміхається - ред.).

- У другому таймі відзначитись голом завадили захисники, що відверто фолили на тобі у карному майданчику...

- Так, цей момент викликав у мене бурю емоцій. Я на швидкості вбігав у карний майданчик, де захисник буквально зніс мене, так і не торкнувшись м'яча. Не розумію, що ще було потрібно, щоб арбітр вказав на "точку". Відверто кажучи, розчарувався, адже був непоганий шанс відзначитись голом вже у першій грі у футболці ФК "Калуш".

- Як тобі атмосфера на стадіоні? - Зізнаюсь, приємно здивований, що на стадіон приходять так багато людей. Це тішить і водночас додає наснаги на полі. Також хочу подякувати нашим активним фанатам, що підтримують нас!

- Встиг подивитись місто? Сподобалось? - Місто цікаве і красиве, хоч і невеличке. Я тут вперше, але мені дуже комфортно. Загалом, місто мені сподобалось, хоча ще не зовсім його вивчив. Умови в клубі просто чудові, я задоволений, адже є все для роботи і для того, щоб прогресувати і рости в майстерності.

- Наступна гра проти "Черкащини-Академії". Як налаштовуєтесь на гру?

- Всі налаштовані дуже серйозно, адже "Черкащина" - хороша команда. До того ж, у нас однакова кількість очок у турнірній таблиці, тож це ще додаткова відповідальність. Також у нас попереду 15-година поїздка, тоді як вони гратимуть вдома. Але ми налаштовані лише на перемогу.

- Твої побажання нашим вболівальникам...

- Хочу подякувати всім тим, хто приходить на стадіон, підтримує нас. Нам дуже важливо відчувати вашу підтримку на трибунах, адже ми граємо в першу чергу для наших найкращих вболівальників!

Прес-служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.