- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття - Колос (0-1) : поразка з боєм

11 Серпня 2018 (01:40)

"Прикарпаття" у 4 турі Першої ліги вдома поступилось ковалівському "Колосу".

10 серпня 2018 року.Чемпіонат України. І ліга.4 тур.
Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 18:30
МФК "Прикарпаття"(Івано-Франківськ) – ФК "Колос" (Ковалівка) 0:1
Гол: Гавриш, 90.
Попередження: Данищук 8, Ковальчук 64 - Морозко 9, Костишин 90 + 1
Вилучення: Данищук 16
Арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса)
Асистенти арбітра: Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.), Євген Гашков (Чернівці).
Четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: Василь Бурмич (Хмельницький).

Склади команд:
МФК Прикарпаття: Вульчин, Квасний, Дитко (Громоляк 19), Борисевич, Бочкур (Слободян 90 + 1), Конкольняк (Януш 77), Цюцюра, Данищук, Оринчак, Боришкевич (Геник 73), Ковальчук
"Колос": Яшков, Антюх (Костишин 76), Кізілатеш (Рябов 70), Бондаренко (Нехтій 67), Чорноморець, Мілько, Гавриш, Морозко (Ільїн 46), Максименко, Поздеев (Задоя 53), Сахневич

Усі чотири матчі "Прикарпаття" в цьому сезоні завершились із однаковим рахунком - 0:1. І тільки одного разу це було на користь франківців, коли була добута перемога на виїзді у Петровому. Домашні ж матчі, хоча і проходили за різними сценаріями, але підсумок був незмінним. Тричі гості покидали стадіон "Рух" з мінімальними перемогами.

Цього разу у гості до Івано-Франківська завітав бойовитий колектив із Київської області - "Колос". Одразу варто відзначити, що до матчу команди підійшли без своїх основних нападників: у ковалівців був відсутній Володимир Лисенко, а у франківців - Ігор Худобяк.

Розпочали команди поєдинок досить жваво і старались відповідати атакою на атаку. Вже на 8 хвилині матчу Віктор Данищук був нагороджений жовтою карткою за порушення правил неподалік штрафного майданчика, а на 16 хвилині він же змушений був відправитись до роздягальні, так як його наступний проступок був трактований суддею як фол останньої надії.

Залишившись в меншості, прикарпатці були змушені дещо перебудуватись і на полі замість Романа Дитка з'явився Андрій Громоляк. Менша кількість гравців на полі не одразу позначилась на грі нашої команди. Моменти виникали як біля одних воріт, так і інших. Хороший момент наприкінці тайму мав форвард "Колоса" Олександр Бондаренко, але його удар головою із вбивчої позиції цілі не досяг. Більш явний епізод був у Василя Цюцюра, якого своєю передачею вивів один на один Микола Квасний. На жаль для господарів, воротар встиг скоротити кут обстрілу.

Рішуче налаштовані гості продовжували транжирити момент за моментом вже у другому таймі. Свій небезпечний момент мали й підопічні Володимира Ковалюка: воротар ковалівців відправив у нокдаун оборонця власної команди, тим самим подарувавши шанс Цюцюрі розписатись вже у пустих воротах, але Василь пробив мимо воріт.

Час невпинно спливав: цигарок у В'ячеслава Кернозенка ставало все менше; поряд з відомим в минулому воротарем, підсумковим результатом матчу переймався й спортивний директор "Колоса" Віталій Лисицький; у тренерській зоні не міг собі знайти місця Руслан Костишин, який, здавалося, вже сам готовий був увійти в гру. М'яч вперто не йшов у ворота Остапа Вульчина. З останніх сил "зелено-жовті" намагались втримати такі бажані вже по ходу гри - 0:0, адже їм приходилось боротись ще й проти третьої сили на футбольному полі - бригади суддів, дії якої були дуже неоднозначними.

На останній хвилині основного часу Петро Ковальчук порушив правила на підступах до штрафного. Вирок чітко виконав капітан гостей Віталій Гавриш (визнаний кращим гравцем матчу), який приніс не тільки три очки своїй команді, а й третю сходинку в таблиці.

Вже в компенсований час матчу у складі господарів поля дебютував у Першій лізі новий-старий гравець команди - Андрій Слободян.

Свій наступний матч "Прикарпаття" зіграє на виїзді проти "Миколаєва".

 
Коментарі
11. 8 .2018 (14:11) vovafan
Скільки людей було?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.