- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Черкащина-Академія" - ФК "Калуш": анонс матчу

11 Серпня 2018 (09:10)

Сьогодні на стадіоні "Зоря" у с. Білозір'я (Черкаська обл.) пройде центральний поєдинок ігрового туру у Групі А Другої ліги - між собою зійдуться проміжні лідери "Черкащина-Академія" та ФК "Калуш".

Нашого сьогоднішнього суперника важко назвати новачком професійного футболу. По суті, всім відомий "Черкаський Дніпро", що встиг наробити галасу в українському футболі, дійшовши до півфіналу кубка України, перебазувався до Білозір'я, де раніше грав дубль черкащан ФК "Зоря-Академія". Хоча останній сезон тоді ще "Черкаський Дніпро" завершив на останній сходинці Першої ліги і понизився у класі.

Сьогодні честь "Черкащини-Академії" захищають здебільшого молоді гравці, що не так давно, а саме у 2017-му, зуміли вибороти звання чемпіонів України у Першій лізі U-19. Вестимуть молодь до нових перемог і досвідченіші футболісти, серед яких варто відзначити Романа Локтіонова, за плечима якого не одна сотня матчів у Прем'єр-лізі у складі "Олександрії", "Зірки", "Ворскли" та "Сталі", Анатолія Бурліна (екс-гравець "Севастополя", "Сталі", "Геліоса" та ін.) та Дмитра Кошелюка ("Миколаїв", "Суми").

Гра відбудеться сьогодні, 11 серпня, на стадіоні "Зоря" у с. Білозір'я. Відзначимо, що домашня арена "Черкащини" має штучне покриття. Гра розпочнеться о 17:00. Футбольний клуб "Калуш" запланував пряму трансляцію сьогоднішнього поєдинку.

"Черкащина-Академія" (Білозір'я) - ФК "Калуш"
11 серпня, стадіон "Зоря", с. Білозір'я, 17:00
Арбітр: Райда М. М. (Закарпатська обл.)
Асистенти арбітра: Преснухін О. С. (Маріуполь) / Дубовий О. С. (Луганськ)
4-й арбітр: Шкурченко О. В. (Черкаська обл.)
Спостерігач арбітражу: Марченко Р. Г. (Чернігів)

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.