- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

МФК "Миколаїв" - МФК "Прикарпаття" 1-0 : знову один гол вирішив долю гри

17 Серпня 2018 (22:37)

"Прикарпаття" знову мінімально поступилось. Цього разу франківчани програли на виїзді "Миколаєву".

17 серпня 2018 року.Чемпіонат України.І ліга.5 тур.
м. Миколаїв, міський центральний стадіон, 18:00

МФК "Миколаїв" (Миколаїв) - МФК "Прикарпаття"(Івано-Франківськ) 1:0
Гол: Семенина, 62
Нереалізований пенальті: Семенина 52 (воротар)
Арбітр: Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти арбітра: Роман Прощенко (Дніпро), Валерій Кисельов (Суми)
Четвертий арбітр: Євген Єрємєєв (Миколаїв).
Спостерігач арбітражу: Олександр Головков (Сєвєродонецьк).

Стартові склади команд:
Прикарпаття: Новак, Борисевич, Бочкур, Ковальчук, Квасний, Оринчак, Веприк, Боришкевич, Конкольняк, Цюцюра, Худобяк. Миколаїв:Попович, Кравченко, Семенина, Ковальов, Цапій, Дмитренко, Сартіна, Антонюк, Чучман, Рогозинський, Попов.

Неймовірна спека у Миколаєві залишала свій відбиток не лише на діях гравців, а й на техніці, за допомогою якої повинна була здійснюватись пряма трансляція матчу. Вболівальникам вдалось поспостерігати лише останніх 20 хвилин матчу, коли прямий ефір все ж вдалось налаштувати.

Протягом цілого матчу ініціативою володіли миколаївські футболісти, новачку гостей - воротарю Андрію Новаку раз у раз доводилось вступати у гру. У господарів було достатньо моментів, щоб відкрити рахунок ще до перерви.

На початку другого тайму господарі заробили право на пенальті. До позначки підійшов Семенина, але дуель воротареві "прикарпатців" програв.

Із антигероя в героя Семенина перетворився вже за 10 хвилин. На 62 хвилині Ігор ударом з кута штрафної зумів вивести свою команду вперед.

Франківська команда кинула вперед всі сили, що зачепитись хоча б за нічию, але всі атакувальні потуги були марними - жодного удару в ствір воріт "Миколаєва". "Прикарпаттю" не відмовиш у бажанні відігратися, але господарі контролювали ситуацію і не упустили перемогу.

"Миколаїв" піднімається на друге місце, попереду тільки "Волинь". "Прикарпаття" поки ділить дванадцяту і тринадцяту сходинки із "Гірником-Спорт".

Вже найближчої середи підопічні Володимира Ковалюка зіграють на Закарпатті, де в рамках 1/32 фіналу Кубка України зіграють проти "Миная".

 
Коментарі
18. 8 .2018 (00:19) Pavlo
Дно

18. 8 .2018 (07:01) nsziovk
В нас немає півзахисту. Ну як можна випускати Веприка і Боришкевича разом. Вони практично не бігають а центр це мотор команди. Тому ми і не забиваєм. Потихеньку котимся в 2 лігу

18. 8 .2018 (12:33) Vitalik
Веприк і Боришкевич грають на досвіді, їм бігати не треба)

18. 8 .2018 (18:34) Ностердамус
Їм за ветеранів Прикарпаття грати а не в 1 лізі,ще незабутих з собою Данищук,Яневич,Ковальчук в і на Ворота Новака по роках трохи старі вони для першої ліги,а досвід це відносно скільки матчів вони провели в вищій чи першій лізі є в когось така інфа??

18. 8 .2018 (18:35) Ностердамус
На досвіді грати і не бігати можна на район,бо і на область непройде небігати

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.