- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

МФК "Прикарпаття" - ФК "Рух" (Винники) : анонс матчу та пряма трансляція

25 Серпня 2018 (22:40)

Вже завтра у Першій лізі будуть зіграні матчі 6 туру. Виключенням є лише поєдинок "Оболонь-Бровар", який відбудеться у понеділок. В рамках цього ігрового уїк-енду "Прикарпаття" прийматиме винниківський "Рух".

26 серпня 2018 року.Чемпіонат України. І ліга.6 тур.
Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 18:30

МФК "Прикарпаття"(Івано-Франківськ) – ФК "Рух" (Винники)
Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)
Асистенти арбітра: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Ярослав Поважний (Харків).
Четвертий арбітр: Микола Липко (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: Геннадій Бич (Київ).
 
Обидві команди не в найкращому настрої підходять до прийдешньої гри. В чемпіонаті ці колективи мають у своєму активі лише по одній перемозі, а на цьому тижні ще припинили свої виступи у Кубку України. Якщо "Рух" поступився на виїзді "Черкащині-Академії" (3:1), то "Прикарпаття" пропустило в наступний раунд амбітний "Минай". В турнірній таблиці команди є сусідами, а розділяє їх лише один пункт, тому звітна гра буде свого роду із розряду за "шість очок".

У складі суперників варто виділити братів-близнюків Баранців, Григорія та Бориса, які свого часу провели пів сезону за івано-франківський "Спартак" (2005 р.), а також виступали за львівські "Карпати", "Газовик-Скалу", ФК "Львів", "Оболонь", тернопільску "Ниву" та "Зірку". Цього міжсезоння команда поповнилась рядом новачків, серед яких екс-гравець аматорського "Тепловика" (Івано-Франківськ), ПФК "Суми" та донецького "Олімпіка" - Іван Брікнер.

Історія протистоянь між цими командами налічує чотири поєдинки. Двічі суперники зустрічались у сезоні 2016-2017 Другої ліги. Тоді в рамках 15 туру (22.10.2016) франківський "Тепловик" мінімально поступився вдома 0:1, винниківці перемогли завдяки автоголу Ігора Худобяка. В 32 турі франківська команда вже гостювала у Винниках і знову долю матчу вирішив один гол, забитий Борисом Баранцем. Ще два матчі носили статус товариських. 07.02.2018 року "зелено-жовті" на стадіоні ім. Б.Маркевича програли 2:1. Остання зустріч команд відбулась вже у липні цього року. І знову "Прикарпаттю" на виїзді не вдалось перемогти - ті ж самі 2:1.

То ж очікуємо запеклої боротьби на футбольному полі, адже для когось з колективів перемога стане чимось дуже світлим на фоні невдалого старту сезону.

Ставки букмекерів: П1 - 2,1 - Х - 3,0 - П2 - 3,5

Пряма трансляція матчу:

 
Коментарі
26. 8 .2018 (10:49) Tapac
Прогноз - 2:1

26. 8 .2018 (11:11) TRJ3
прогноз - 0:0

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.