- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Полісся" - ФК "Калуш" - 1:1. Бойова нічия на "Авангарді" (ОНОВЛЕНО)

26 Серпня 2018 (23:18)

У черговому турі Другої ліги футбольний клуб "Калуш" у гостях розписав мирову з житомирським "Поліссям".

Чемпіонат України. Друга ліга. Група А. 6 тур
26 серпня, 17:00. м. Новоград-Волинський, стадіон "Авангард". 500 глядачів.
"Полісся" (Житомир) - ФК "Калуш" - 1:1
Голи: Дячук, 48 - Матвіїв, 46
"Полісся": Литвиненко, Поручинський (Кузнєцов, 90), Чередніченко, Ходуля, Іванов, Недоля (Шишигін, 86), Сокуренко, Дячук, Немтінов (Шаврін, 66), Захаревич, Міщенко (Баранов, 75). Запасні: Мозіль, Меркушов, Демчик. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.
ФК "Калуш": Герич, Матушевський, Олевич, Ульянов, Заваляк (Николишин, 72), Кучеров, Ілюк, Книш (Драган, 88), Андрусенко (Танчин, 68), Скакун (Генега, 81), Матвіїв (Денега, 61). Запасні: Кузів, Мись. Головний тренер: Василь Малик.
Попередження: Чередніченко, 90 – Генега, 90+3, Ульянов, 90+4.

В той час, як Калуш накрило грозами, футбольний клуб з міста хіміків гостював на Поліссі, де панувала по-справжньому літня спека. Зі стартових на полі стадіону "Авангард" (так-так, знову "Авангард") більш розкутіше виглядали калушани, які намагались забити швидкий м'яч. Данило Книш у притаманній для себе манері проривав оборонні редути полісян, та в останній момент захисникам вдалось вибити м'яч і відвести загрозу від власних володінь. Перший же гольовий шанс створив Дмитро Скакун - його прицільний удар зі штрафного прийняла на себе поперечка.

Господарі "огризнулись" дальнім пострілом від Недолі і вже Роман Герич змушений був вступати у гру. Далі Ярослав Матвіїв здалеку перевірив пильність Литвиненка, а на добиванні Дмитро Скакун пробив повз ворота. Жвавий початок обіцяв глядачам цікавий поєдинок, та далі гра заспокоїлась і суперники здебільшого контролювали м'яч у центрі поля. На екваторі тайму команди знову створили спурт і полісяни навіть забили, та в цьому епізоді арбітр скасував взяття воріт через фол в атаці. "Калуш" відповів дальнім пострілом у виконанні Ярослава Матвіїва - знову Литвиненко був на висоті. За нічийного рахунку суперники пішли на перерву.

Не встигли глядачі зайняти свої місця після перерви, як "Калуш" відкрив рахунок у грі. Ярослав Матвіїв, обігравшись з Владиславом Андрусенком, точно пробив під поперечку воріт житомирян - 0:1. Дуже швидко господарі поля відігрались - оборонці "Калуша" проґавили Дячука, що потужним ударом з гстрого кута вразив ворота Романа Герича. Згодом Данило Книш гостро прострілював з правого фланги атаки, та Ярославу Матвіїву не вистачило якихось сантиметрів, щоб замкнути простріл і оформити у цьому матчі дубль.

Вихід Танчина та Денеги пожвавили гру і завдяки їм вдалось вирівняти ситуації на полі. Під завісу гри Сокуренко стріляв задлеку, та Герич впевнено накрив м'яч. Далі вже стійка на пару з геричем врятувала "Калуш" від неприємностей у звітному матчі. На цьому й завершили - 1:1, друга гостьова нічия для "Калуша" у цьому сезоні.

Наступну свою гру ФК "Калуш"  проведе вдома у неділю, 2 вересн, проти вінницької "Ниви". Гра на калуському "Хіміку" розпочнеться о 17:00.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.