- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Національна збірна України збирається в Києві для підготовки до старту Ліги Націй-2018

03 Вересня 2018 (16:20)

Сьогодні, 3 вересня національна команда України збереться разом у Києві для підготовки до стартових матчів Ліги націй УЄФА проти Чехії та Словаччини. Збір викликаних гравців призначено на 12.00 у столичному готелі «Alfavito».

Василь Кравець: із «молодіжки» — до головної команди.

Напередодні головний тренер синьо-жовтих Андрій Шевченко прийняв рішення перевести з резервного списку до групи учасників НТЗ 21-річного захисника іспанського «Луго» Василя Кравця. Талановитий оборонець раніше отримав виклик до молодіжної збірної, однак після рішення тренерського штабу головної команди змінює пункт призначення, отримавши шанс довести правомірність своїх амбіцій щодо дебюту в національній збірній.

26 запрошених

Нагадаємо, що раніше Андрій Шевченко викликав й іншого гравця з резервного списку — нападника Євгена Селезньова. Таким чином, загальна кількість виконавців, викликаних на збір, становить 26 чоловік. Завтра до розташування команди прибуде й Артем Бєсєдін — для розмови з головним тренером та лікарями синьо-жовтих. За традицією, що склалася, футболісти, які отримали ушкодження, неодмінно приїжджають до збірної у перший день зборів, щоб особисто розповісти про стан свого здоров’я та процес реабілітації.

План на перший день

Сьогодні після заїзду на гравців очікує обід та відпочинок. Усі хлопці мають прибути вчасно. Трохи пізніше за інших з Німеччини прилетить Євген Коноплянка. Однак півзахисник встигне приїхати до готелю за три-чотири години до початку тренування — часу цілком достатньо, аби перевести подих після авіамандрівки. Перше заняття на зборі синьо-жовті проведуть сьогодні ввечері на полі НТК ім. В. Баннікова (початок — о 18.00). За тренуванням наступного дня, у вівторок, 4 вересня (початок, як і сьогодні, о 18.00, але на головній арені країни — НСК «Олімпійський»), зможуть спостерігати всі бажаючі, оскільки сесія буде відкритою. За 15 хвилин до початку відкритого тренування, о 17.45, гравці головної команди презентують глядачам новий комплект форми від технічного спонсора Joma.

Склад збірної України

Воротарі: Андрій П'ятов («Шахтар»), Денис Бойко («Динамо»), Андрій Лунін («Леганес», Іспанія). Захисники: Ярослав Ракіцький, Сергій Кривцов, Олег Данченко, Микола Матвієнко (всі — «Шахтар»), Микита Бурда («Динамо»), Олександр Караваєв («Зоря»), Євген Хачеріді (ПАОК, Греція), Євген Макаренко («Андерлехт», Бельгія), Андрій Цуріков («Олександрія»), Василь Кравець («Луго», Іспанія). Півзахисники: Євген Коноплянка («Шальке», Німеччина), Андрій Ярмоленко («Вест Хем», Англія), Тарас Степаненко, Марлос (обидва — «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Віктор Циганков, Віталій Буяльський, Володимир Шепелєв (усі — «Динамо»), Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія), Руслан Маліновський («Генк», Бельгія). Нападники: Роман Яремчук («Гент», Бельгія), Євген Селезньов («Акхісар», Туреччина), Артем Бєсєдін («Динамо»).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

Фото: Павло Кубанов

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.