- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Турка" - "Прикарпаття-Тепловик" - 0:5. Наближаємось до лідерів

24 Вересня 2018 (19:50)

Розгромною перемогою "Прикарпаття-Тепловика" завершився 6-й тур чемпіонату області.

Дублюючий склад професійного "Прикарпаття" у гостях розбив ФК "Турка", який до звітного туру не знав гіркоти поразок в поточному сезоні.  У першому таймі фундамент майбутній перемозі заклав поклав захисник "Прикарпаття-Тепловика" Ярослав Пархуць. На екваторі другого тайму Олександр Солдатенко та Павло Семенюк збільшили перевагу "тепловиків" до трьох м'ячів. Попри солідну перевагу гості не збавили обертів і Олександр Солдатенко ще до фінального свистка оформив хет-трик та підбив остаточні 5:0 на користь "Прикарпаття-Тепловика".

Завдяки недільній перемозі підопічні Петра Русака набилизились до трійки лідерів чемпіонату області - в активі "тепловиків" 10 очок і відставання від "Турки", що розташувалась на третій позиції, складає всього один пункт. Наступний свій матч "Прикарпаття-Тепловик" проведе вже найближчої неділі, 30 вересня. На стадіоні "Гірка" франківці зіграють з НФК "Бурштин". Початок гри о 16:00.

ФК "Турка" - "Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) - 0:5 (0:1)
23 вересня, Турка, стадіон "Колос", 200 глядачів, +18С.
Голи: Пархуць, 35, Солдатенко, 67, 78, 85, Семенюк, 71.
"Турка": Соповський, Мироняк, В. Маковійчук, Максим'юк, Филипів, Іваничук (Червінський, 60), Кулик, Коломийчук, Н. Маковійчук, Дмитерко (Чорней, 46), Олійник. Запасні: Тепчук, Гаврилюк, Кендюк.
"Прикарпаття-Тепловик": Петрик, Пархуць, Новицький, Феліпович, Проців (Гудемнюк, 54), Солдатенко (Бичків, 87), Медвідь, Іванців (Остапчук, 81), Семенюк, Секрета, Хома (Н. Лесів, 72). Запасні: Жиляк. Головний тренер: Петро Русак.
Попередження: Н. Маковійчук, 65 - Хома, 40, Феліпович, 83.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.