- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпаття-Тепловик" - НФК "Бурштин" - 5:0. Друга поспіль розгромна

01 Жовтня 2018 (18:00)

"Прикарпаття-Тепловик" на вихідних святкував свою другу поспіль перемогу - цього разу підопічні Петра Русака влаштували розгром НФК "Бурштин".

Напередодні поєдинок на "Гірці" можна було назвати матчем за шість очок. Ще б пак, обидві команди набрали однакову кількість очок (по 10) і розглядаються як претенденти на медалі цьогорічного сезону.

Перший тайм звітної зустрічі пройшов у позиційній боротьбі, а суперникам вдалось відзначитись лише раз - один з лідерів юнацької складу франківців Андрій Хома забив дебютний м'яч в дорослому чемпіонаті області. Одразу ж по перерві Павло Семенюк подвоїв перевагу господарів поля - 2:0. На екваторі другого тайму Семенюк оформив дубль і фактично зняв всі питання щодо майбутнього переможця - 3:0. Попри те, підопічні Петра Русака не збавили оберти і відзначились ще двічі зусиллями Олексаднра Солдатенка та Владислава Феліповича.

Завдяки цій перемозі дублери "Прикарпаття" зрівнялись за очками з брошнівськими "Карпатами" і тепер розташувались на третьому рядку ліги. Наступний свій матч "Прикарпаття-тепловик" проведе найближчої неділі, коли поїде в гості до ямницького "Вихора".Матч розпочнеться о 15:00 на стадіоні "Вихор".

"Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) - НФК "Бурштин" - 5:0 (1:0)
Чемпіонат області, 7-й тур. 30 вересня. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 16:00. 300 глядачів. +15 С.
Голи: Хома, 25, Семенюк, 46, 61, Феліпович, 81, Солдатенко, 84.
"Прикарпаття-Тепловик": Петрик, Новицький, Секрета, Феліпович, Пархуць, Проців (Іванців, 68), Солдатенко, Семенюк, Хома (Остапчук, 77), Медвідь (Павлюк, 82), Фарина (Н. Лесів, 73). Запасні: Жиляк, Бичків, Гудемнюк. Головний тренер: Петро Русак.
"Бурштин": Чеботарь, Деренюк, Вістовський (Федуншин, 86), Британ, Теліховський, Прокіпчук (Леник, 79), Рубинець (Захар, 26), Хижий, Лялюк (Музика, 58), Воробець, Товстий. Запасні: Сапій, Слива. Головний тренер: Віталій Федунків.
Попередження: Медвідь, 63 - Теліховський, 78.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.