- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Нива" Т - ФК "Калуш": анонс матчу

06 Жовтня 2018 (22:36)

У неділю футбольний клуб "Калуш" у рамках 12-го туру Другої ліги вирушить в гості до тернопільської "Ниви".

Якщо ми говоримо про футбольний бік Файного міста, то одразу ж на думку спадає його головна гордість - "Нива". І байдуже, що нинішня "Нива" де-факто не є правонаступником легендарного колись клубу, адже "жовті-зелені" пишуть свою нову історію. Тернополяни у поточному сезоні є середняками (якщо, звісно, таке кліше можна застосувати до насиченого сезону Другої ліги)- наразі в активі команди 13 очок і сьома позиція турнірної таблиці. Минулого туру підопічні Вадима Боженка перервали свою чотирьохматчеву безвиграшну серію, у гостях здолавши "Буковину" - 2:0. На своєму ж полі "жовто-зелені" перемагали ще 12 серпня, коли доволі несподівано завдали мінімалньої поразки "Минаю"(3:2).

Кадровий потенціал "Ниви" - це здебільшого молоді вихованці місцевої футбольної школи. Найбільш досвідченими в колективі можна назвати Андрія Герта (екс-гравець "Зорі" та охтирського "Нафтовика-Укрнафти"), Миколу Темнюка (минулого сезону виступав за "Агробізнес" з Волочиська) та Ігор Кохман (екс-футболіст ФК "Тернопіль"). До того ж недільну гру проти калушан пропускатиме нападник Олексій Литовченко, що "перебрав" жовтих карток у попередніх поєдинках.

Після двох невдалих матчів у Другій лізі "Калуш" став на стежину перемог - звитяга над харківським "Металістом 1925" в кубку (1:0) та борщагівською "Чайкою" в чемпіонаті (1:0) додали впевненості нашим гравцям у своїх силах. Продовжити приємну для себе смугу перемог калушани намагатимуться на міському стадіоні у Тернополі.

Матч розпочнеться о 16:00 на стадіоні "Міський" в Тернополі. Господар запланували пряму трансляцію поєдинку.

"Нива" (Тернопіль) - ФК "Калуш"
Друга ліга ПФЛ, 12 тур. 7 жовтня, Тернопіль, стадіон "Міський", 16:00.
Арбітр: Кошура А. В. (Чернівці)
Асистенти арбітра: Кравченко Ю. С. (Львів) / Вдовіна О. В. (Львів)
Четвертий арбітр: Садковський І. В. (Тернопіль)
Спостерігач арбітражу: Марченко Р. Г. (Чернігів)

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.