- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпаття-Тепловик" - "Кремінь" - 7:0. Зимуємо віце-чемпіонами!

15 Жовтня 2018 (12:25)

Франківський "Прикарпаття-Тепловик" феєрично завершив перше коло чемпіонату області з футболу.

На свято Покрови в гості до франківців завітав пістинський "Кремінь". До звітного матчу суперники розташувались на протилежних полюсах чемпіонату - "Прикарпаття-Тепловик" йшов на другій сходинці, а "Кремінь" розташувався на предостанньому місці. Напередодні гри "Кремінь" не міг розраховувати на трьох футболістів, які викликані до лав збірної Івано-Франківщини складеної з гравців з вадами слуху. Серед них і Володимир Рій, що наразі є кращим голеадором команди.

А от кращий бомбардир не лише команди-господарів, а й всього чемпіонату Павло Семенюк вирішив не відкладати справу у довгий ящик і вже на 2-ій хвилині відкрив лік голам у матчі. Ближче до перерви з інтервалом у п'ять хвилин Сергій Проців та Олександр Солдатенко залишили свої автографи у воротах екс-голкіпера "Прикарпаття" Миколи Плетеницького і довели рахунок до 3:0.

Продовжили феєрити "тепловики" і по перерві - між двома забитими від Олександра Солдатенка відзначився Михайло Остапчук, для кого цей гол став першим у дорослому футболі. А підсумував розгром Ярослав Пархуць - 7:0.

Зимуватиме "Прикарпаття-Тепловик" у статусі віце-чемпіонів - в активі команди 19 пунктів і друга сходинка турнірної таблиці чемпіонату області. Щоправда, попереду в команди ще два поєдинки 1/8 фіналу кубка області проти ФК "Битків". Перший з них відбудеться вже найближчої неділі, 21 жовтня, у Надвірній. Початок гри о 15:00.

"Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) - "Кремінь" (Пістинь) - 7:0 (3:0)
14 жовтня. Чемпіонат області, 9-й тур. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 15:00. 100 глядачів. +18 С.
Голи: Семенюк, 2, Проців, 36, Солдатенко, 42, 61, 71, Остапчук, 63, Пархуць, 81.
"Прикарпаття-Тепловик": Петрик (Жиляк, 46), Пархуць (Ступницький, 82), Новицький, Секрета, Феліпович, Солдатенко, Семенюк, Медвідь (Остапчук, 56), Іванців (Н. Лесів, 71), Проців (Гудемнюк, 63), Хома (Шевченко, 76). Головний тренер: Петро Русак.
"Кремінь": Плетеницький, Перепічка, Козлан, Конрад, С. Курищук, Ганущак (Ленів ,46), Ляхович, Куфедчук (Якимишин, 57), В. Тодорак, Лукачук, О. Тодорак. Запасні: І. Курищук.
Попередження: Козлан, 81.

 
Коментарі
16. 10 .2018 (09:14) Андрій
Змініть Вихор на Кремінь

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.