- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

U-19. "Прикарпаття" - "Гірник" - 3:0. Завершуємо на мажорній ноті

08 Листопада 2018 (11:20)

Юніори франківського "Прикарпаття" завершили осінню частину Першої ліги U-19 домашньою перемогою.

З перших хвилин господарі помчали в атаку, намагаючись одразу забити швидкий м'яч, та дальній удар Слободяна пройшов за лічені сантиметри від поперечки. Не минуло й двох хвилин, як Шевченко головою замикав подачу з флангу, та голкіпер впорався з ударом. Непоганий шанс відзначитись втратив і Крижанівський, що з кількох метрів влучив у стража воріт. І тоді, коли здавалось би гол назрівав, швидка контратака гостей ледь не завершилась проблемами для підопічних Сергія Пташника. швидкий прохід нападника "Гірника" завершився фолом у карній господарів, тож арбітр справедливо вказав на "точку". Та удар з одинадцяти метрів потягнув Сердюк, тож на перерву суперники пішли за нічийного рахунку - 0:0.

По пеперерві франківців прорвало - після помилки голкіпера Радульський відкрив рахунок у матчі. Після забитого м'яча підопічні Сергія Пташника заграли розкутіше, тож не дивно, що господарів прорвало. Спочатку Слободян подвоїв перевагу "Прикарпаття", а "свіжий" Хома підбив остаточний результат матчу - 3:0.

"Прикарпаття" U-19 (Івано-Франківськ) - "Гірник" U-19 (Новояворівськ) - 3:0 (0:0)
10 жовтня 2018 року.
Перша ліга U-19, 9 тур. Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", 12:00. 100 глядачів. +7 С.
Голи: Радульський, 49, Слободян, 60, Хома, 66.
"Прикарпаття": Сердюк, Н. Лесів (Чуйко, 73), Фарина, Феліпович, Диндин, Гудемнюк (Павлюк, 64), Радульський (Ковдрин, 78), Крижанівський (Довган, 73), Медвідь (Грушецький, 70), Слободян (Остапчук, 70), Шевченко (Хома, 61). Запасні: Бобик, Федорович. Головний тренер: Сергій Пташник.
"Гірник": Добрянський, Тридовий, Цукевич, Кіндрат, Мица, Михальо (Лядрик, 67), Вахула (Ганута, 65), Лозинський (Косик, 67), Фітькало (Микич, 67), Занько, Мацелюк. Головний тренер: Кондра Д. Г.
Попередження: Слободян, 30 - Добрянський, 30, Микич, 77, Гридовий, 90, Жукевич, 90+2.
Нереалізоване пенальті: Гридовий, 28.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.