- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Буковина" - 2:0. Зимуємо на третій сходинці (ОНОВЛЕНО)

11 Листопада 2018 (19:48)

Футбольний клуб "Калуш" завершив 2018-й рік впевненою домашньою перемогою.

ФК "Калуш" - "Буковина" (Чернівці) - 2:0 (1:0)
11 листопада.
Друга ліга. 17-й тур. Калуш, стадіон "Хімік", 14:00. 700 глядачів. +10 С.
Голи: Скакун, 36, пен, 71.
"Калуш": Герич, Ульянов, Николишин (Гончар, 90+2), Кохман, Книш (Генега, 86), Заваляк, Андрусенко (Танчин, 65), Кучеров, Скакун (Дедух, 74), Ілюк (Драган, 59), Матушевський. Запасні: Б. Кузів, Матвіїв, Голубка. Головний тренер: Василь Малик.
"Буковина": Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Рудич, Ткаченко (Раулюк, 75), Батрак, Мєлконян, Луцик (Мунтян, 77), Р. Кузів (Жумига, 46), Боженко (Масікевич, 58). Запасні: Гуцул. Головний тренер: Віктор Мглинець.
Попередження: Пилишатий, 23.

Серія без перемог футбольного клубу "Калуш" сягнула трьох поєдинків, тож не дивно, що саме господарі розпочали сьогоднішній матч більш агресивніше. Вже на 10-ій хвилині Дмитро Скакун з перспективного штрафного цілив у нижню "шістку", та Степаненко у цьому епізоді відвів загрозу від своїх воріт. Вийшов переможцем страж воріт і в наступному епізоді, коли виграв очну дуель у Андрія Кохмана. Буковинці відповіли несильним ударом у виконанні Кузіва, що прийшовся у руки Роману Геричу.

Калушани й надалі контролювали хід гри, методично тримаючи у напрузі оборону гостей. Найгарячіше на "Хіміку" стало на 33-ій хвилині, коли спочатку Степаненко у кращих традиціях Ноєра далеко вийшов з воріт і ліквідував загрозу, а згодом оборонці "Буковини" не за правилами зіграли проти Скакуна у власній карній за що арбітр вказав на одинадцятиметровий. Вирок з "точки" впевнено реалізував сам постраждалий і відкрив лік голам у сьогоднішній грі. Більше у першій половині зустрічі суперники не забивали і за мінімальної переваги господарів команди пішли на відпочинок.

Важко сказати, як саме в перерві завів своїх підопічних Віктор Мглинець, та "Буковина" з перших хвилин другого тайму на всіх парах помчала відігруватись. І вже гаряче було біля володінь Романа Герича. Саме наш страж воріт став героєм дебютних хвилин другого тайму, зреагувавши здавалось би на мертвий м'яч після рикошету від когось із захисників. Впоравшись із натиском "жовто-чорних" підопічні Василя Малика почали показувати свій звичний комбінаційний футбол, оснований на швидких переходах від оборони в атаку та позиційних розіграшах.

І другий забитий м'яч не забарився - "свіжий" Андрій Драган обікрав захисника у центрі поля, відпасував на вільного Данила Книша, який протягнув "круглого" кільканадцять метрів і видав "цукерочку" на Дмитра Скакуна. Останньому нічого не залишалось, як в один дотик увігнати ігровий снаряд у дальній кут воріт і підбив остаточний рахунок гри - 2:0 на користь "Калуша". 

Завдяки перемозі над "Буковиною" калушани піднялись на одну позицію і на зимову перерву йдуть на третьому рядку групи А Другої ліги. В активі калушан 29 залікових пунктів і відставання від дуету лідерів складає всього один бал.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.