- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Авангард (Краматорськ) - Прикарпаття. Анонс матчу.

16 Листопада 2018 (20:50)

Останній тур перед зимовою перервою буде зіграно у Першій лізі. Команда Володимира Ковалюка закінчує цю частину сезону виїзним матчем проти краматорського "Авангарду".

Поєдинок «Авангард» (Краматорськ) – МФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) відбудеться в суботу, 17-го листопада, в Краматорську, на стадіоні "Прапор". Початок о 14:00.

17 листопада 2018 року.Чемпіонат України.І ліга.18 тур.
м. Краматорськ, Донецька обл., стадіон "Прапор", 14:00

ФК "Авангард" (Краматорськ, Донецька обл.) - МФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
Головний арбітр: Дубровець П.В. (Житомир)
Асистенти арбітра: Скобля В.С. (Київ), Соботюк С.С. (Житомир)
4-й арбітр: Омельченко О.В. (Слов'янськ)
Спостерігач арбітражу: Чернишов В.Б. (Кременчук)

Матч першого кола між цими командами видався дуже бойовитим. Тоді долю зустрічі вирішив лише один забитий м'яч - ударом зі штрафного перемогу краматорцям приніс Олексій Лобов.

На даний момент "Авангард" посідає 6-ту сходинку в таблиці (26 очок), тоді як "Прикарпаття" розмістилось на 10-му рядку (17 очок). 

В попередньому турі обом колективам вдалось перемогти - підопічні Олександра Косевича на виїзді переграли "Агробізнес" (0:1), а франківчани не відчули спротиву від "Інгульця" (4:0).

Лідерами господарів на даний момент є двоє їх кращих бомбардирів - це Ігор Кірієнко (8 голів) та Єгор Демченко (7 голів). В найкращій формі в гостей перебувають голкіпер Андрій Новак та герой попереднього туру Богдан Оринчак.

Тренерський штаб команди з Донеччини не зможе розраховувати на півзахисника Дмитра Скоблова, який пропускатиме гру через дискваліфікацію. А "прикарпатцям" все ще не зможуть допомогти Ігор Худобяк, Володимир Боришкевичта Артур Комар.

Отож, вболіваємо за рідну команду та бажаємо нашим хлопцям перемоги в останньому матчі цього року!

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.