- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Богдан Оринчак – найкращий гравець листопада у Першій лізі

27 Листопада 2018 (15:15)

У листопаді відбулося лише три тури в Першій лізі, проте подивитися все одно було на що. Так, "Дніпро-1" продовжив громити своїх суперників, "Інгулець" трьома поспіль поразками перевів себе у аутсайдери в боротьбі за УПЛ, а "Металіст 1925" відіграв відставання від "Волині" та заскочив на друге місце таблиці. Але цього разу вибір найкращого виявився дещо несподіваним та з команди, яка завершила першу частину сезону на десятому місці.

Для початку потрібно сказати, що із листопада було вирішено змінити формат визначення найкращих. Відсьогодні помічником у визначенні переможця стала авторитетна платформа Wyscout. Отож, після детального дослідження усіх даних раді повідомити, що вперше номінацію вдалося виграти гравцеві "Прикарпаття".

Почасти навіть дивно: у трьох матчах листопада іванофранківці забили одразу сім м’ячів, однак змогли виграти лише одну гру. Головним ковалем такої результативності став Богдан Оринчак. На рахунку правого вінгера, який єдиний у складі своєї команди починав у старті усі 18 матчів поточного сезону, одразу чотири результативні удари.

Але не лише кількістю голів звертав на себе увагу Оринчак, а й їх красою та якістю: "Балканам" він забив, прокинувши собі на хід м’яч п’ятою, з "Інгульцем" гравець здорово двічі читав ситуацію та скористався нерозторопністю оборони, а гол "Авангарду" в дотик за комір воротареві взагалі став шедевром закінчення першої частини сезону.

Та Богдан запам’ятався не лише бомбардирськими здібностями. Він протягом усього півріччя був одним із натхненників прикарпатців у атаці, постійно йшов вперед та шукав шанси для загострення. Недивно, що правий фланг його команди виявився одним із найактивніших в усій Першій лізі. Оринчак ніколи не уникав боротьби і також був на висоті в єдиноборствах.

Володимиру Ковалюку вдалося зібрати непогану банду у "Прикарпатті" серед місцевих вихованців. Але процес по збору гравців з Івано-Франківщини з усіх куточків України колись може працювати у зворотному напрямку. Тому не буде дивно, якщо під час зимового міжсезоння до того ж Оринчака можуть почати придивлятися клуби із більш серйозними завданнями.

Прес-служба ПФЛ спільно з UA-Футбол

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.