- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Прикарпаття»: підсумки першої частини сезону 2018/19 (гравці)

07 Грудня 2018 (10:20)

У третій частині статистичних підсумків літньо-осінньої частини сезону 2018/19 підбиваємо індивідуальні показники гравців "Прикарпаття" - зіграні матчі (основа та заміни), проведені хвилини, а також попередження та вилучення. Загалом до цьогорічної заявки івано-франківської команди було внесено прізвища 27 футболістів - трьох воротарів і 24 польових гравців.

Богдан Оринчак - всі матчі у старті

В усіх 18 зіграних поєдинках (17 ігор у чемпіонаті Першої ліги та один матч в Кубку України) взяли участь лише двоє гравців - Богдан Оринчак та Ярослав Конкольняк. Причому, тільки Оринчак розпочинав усі ігри Команди рідного краю у стартовому складі. По 17 поєдинків (з них 17 в "основі") провели захисники Віктор Данищук і Петро Ковальчук. У 16 іграх поточного сезону зіграли Роман Борисевич, Василь Цюцюра і Роман Дитко. 15 поєдинків провели Микола Квасний та Орест Януш, причому останній найчастіше - 13 разів виходив на заміну. 14 ігор у старті розпочинав Володимир Боришкевич. У 12 матчах взяли участь Тарас Бойко та Олег Веприк, 11 - Ігор Худобяк, 10 - Роман Бочкур. Найбільше серед воротарів відіграв Андрій Новак (9 ігор). Цікаво, що жоден з футболістів "Прикарпаття", які провели більше десяти ігор, так і не зіграв повністю усі матчі без замін.

35-річний Данищук зіграв найбільше часу

За кількістю ігрового часу, проведеного на футбольному полі, лідирує один з найдосвідченіших гравців "Прикарпаття" - 35-річний Віктор Данищук. Його показник складає 1530 хвилин у 17 матчах в "основі". На жаль, найкоротшим для правого захисника видався домашній поєдинок 4-го туру проти "Колоса", коли на 17-й хвилині Данищук отримав червону картку за фол останньої надії. 1480 хвилин відіграв капітан івано-франківців Петро Ковальчук, 1417 хв. - у Богдана Оринчака. Понад тисячу хвилин на полі провели також Ярослав Конкольняк (1363), Роман Борисевич (1208) і Василь Цюцюра (1179).

В одній грі - аж 9 попереджень

Одразу 19 гравців "Прикарпаття" отримували попередження. Найбільше - по 6 жовтих карток у пасиві Василя Француза, Василя Цюцюри і Романа Борисевича. 5 "гірчичників" отримав Петро Ковальчук, по 4 - Роман Бочкур і Богдан Оринчак. По три попередження у Данищука, Яневича, Боришкевича, Худобяка і Барчука. В одній грі одразу дев'ять футболістів івано-франківської команди отримали попередження - у виїзному матчі 2-го туру з "Інгульцем". У гостях - 6 жовтих карток було у 13-му турі з "Дніпром-1" та 5 - з "Авангардом" у 18-му турі.

Дві червоні картки

Двох гравців "Прикарпаття" арбітри вилучили з поля, при цьому показавши прямі червоні картки. Порушення правил Віктором Данищуком у матчі 4-го туру з "Колосом" розцінили як "фол останньої надії", а необдуманий стрибок Миколи Квасного в епізоді проти екс-одноклубника з ПФК "Суми" констатували як "неспортивну поведінку" та "небезпечну гру з ризиком нанесення травми". Зазначимо, що відвертий фол Квасного набув великого розголосу в інтернеті, але, на щастя, в даному випадку обійшлося без травми для суперника.

МАТЧІ, ХВИЛИНИ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВИЛУЧЕННЯ

Матчі: 18 - Оринчак, Конкольняк, 17 - Данищук, Ковальчук, 16 - Борисевич, Цюцюра, Дитко, 15 - Квасний, Януш, 14 - Боришкевич, 12 - Веприк, Бойко, 11 - Худобяк, 10 - Бочкур, 9 - Яневич, Новак, Француз, Барчук, 7 - Лаврук, 6 - Вульчин, 5 - Прошак, 4 - Піцан, Комар, Геник, 3 - Дербах, 2 - Слободян, 1 - Громоляк.

Хвилини: 1530 - Данищук, 1480 - Ковальчук, 1417 - Оринчак, 1363 - Конкольняк, 1208 - Борисевич, 1179 - Цюцюра, 909 - Бочкур, 878 - Квасний, 815 - Дитко, 792 - Новак, 789 - Боришкевич, 701 - Яневич, 667 - Барчук, 647 - Француз, 614 - Худобяк, 557 - Веприк, 475 - Вульчин, 418 - Януш, 387 - Бойко, 360 - Піцан, 202 - Лаврук, 199 - Прошак, 193 - Дербах, 72 - Комар, 27 - Громоляк, 19 - Геник, 7 - Слободян.

Попередження: 6 - Борисевич, Цюцюра, Француз, 5 - Ковальчук, 4 - Бочкур, Оринчак, 3 - Данищук, Боришкевич, Яневич, Худобяк, Барчук, 2 - Конкольняк, Дитко, Вульчин, Бойко, Дербах, 1 - Квасний, Новак, Веприк.

Вилучення: 1 - Данищук, Квасний.

МФК "Прикарпаття"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.