- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Жінки. Підсумки півріччя: Перша ліга

18 Грудня 2018 (14:00)

SPORT.IF.UA розпочинає серію підсумкових матеріалів про виступи прикарпатських професіоналів закордоном та на різних рівнях українського футболу.

Історично склалось, що жіночий футбол незаслужено знаходиться в тіні чоловічого. Хоча наразі світ (і в тому числі й Україна) переживає бум саме жіночого футболу. Тож підбиття підсумків літньо-осінньої частини сезону 2018/2019 років ми розпочинаємо саме з виступів прикарпатських футболісток-професіоналок, яким, повірте, є чим похвалитись. І перший матеріал серії розповість про досягнення наших футбольних дівчат у Першій лізі чемпіонату України.

Минулоріч одразу п'ятеро наших краянок стали срібними призерками Першої ліги у складі новояворівської "Янтарочки". Та з нового сезону "Янтарочка" увійшла у клубну структуру ФК "Львів" і під назвою "Львів-Янтарочка" стартувала у Вищій лізі, тоді як у Першій було створено дублюючий склад. Відзначимо, що одразу четверо (Тріщук, Лайщук, Шовгенюк та Дем'янець) з п'яти наших дівчат потрапили саме до "дублю".

Яна Тріщук ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
5 матчів в лізі (1 попередження)

Основним голкіпером першолігової "Янтарочки-2" в новому сезоні стала вихованка ЖФК "Надвірняночка" Яна Тріщук (прим. на фото справа). У першій частині сезону Яна відіграла всі п'ять поєдинків своєї команди в Першій лізі та одного разу залишила свої ворота "сухими".

Тетяна Лайщук ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
4 матчі в лізі (1 гол)

В основній обоймі "Янтарочки-2" прописалась ще одна наша футболістка "срібного" складу - Тетяна Лайщук (прим. на фото №6). Восени Тетяна провела чотири повні поєдинки і відзначилась одним забитим м'ячем. 

Мирослава Шовгенюк ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
4 матчі в лізі

 

Також чотири матчі в осінній частині записала до свого активу Мирослава Шовгенюк (прим. на фото справа), яка в усіх матчах виходила на поле з перших хвилин.

Анна Дем'янець ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
3 матчі в лізі (1 гол)

Цьогоріч футболістки "Янтарочки-2" провели лише два голи у п'яти зіграних матчах. І два на рахунку прикарпатських футболісток - вже згаданої Тетяни Лайщук та Анни Дем'янець. У поточному сезоні Анна відіграла три матчі у Першій лізі.

Анна Печенюк ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
4 матчі в лізі (1 попередження)

Дебютанткою "Янтарочки-2" у новому сезоні стала 16-річна Анна Печенюк (прим. на фото №15). Попри статус новачка, Анна провела чотири матчі в лізі, з яких у трьох зіграла від свистка до свистка.

Яна Русінова ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
3 матчі в лізі (1 попередження)

 

Ще однією дебютанткою команди стала 17-річна Яна Русінова (прим. на фото справа). У сезоні Яна зіграла всього три поєдинки, у яких двічі з'являлась на полі зі стартових хвилин.

Марина Погрибняк (СК "Вишневе")
4 матчі в лізі (2 голи, 1 попередження), 1 матч в кубку (1 попередження)

Вихованка франківської ДЮСШ-3 Марина Погрибняк у новому сезоні підсилала склад першолігового СК "Вишневе". 17-річна футболістка взяла участь у п'яти матчах своєї команди і відзначилась двома голами. На зимову перерву клуб з Київщини пішов на другому рядку групи Б Першої ліги.

Ангеліна Осадчук ("Буковинська Надія" Чернівці)
1 матч в лізі 

Не обійшлось без прикарпатських футболісток і в складі дебютанта жіночого футболу України чернівецькій "Буковинській Надії". У стартовому поєдинку "Надії" проти "Колоса-Мрії" (0:2) всі 90 хвилин відіграла голкіперка Ангеліна Осадчук.

Фото: ФК "Станіславчанка-ДЮСШ-3", fckarpaty.com, з особистих сторінок соціальних мереж

Андрій МОКЛЯК

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.