- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Трансфери: "гарячий" початок 2019-го

04 Січня 2019 (20:00)

Перші дні 2019-го видались "гарячими" для прикарпатських профі - призначення нового головного тренера ФК "Калуш", Ігор Худоб'як може переїхати до "теплих країв" та ін. SPORT.IF.UA зібрав найцікавіші трансферні новини Прикарпаття в нашій традиційній рубриці "Наші профі. Трансфери".

Якщо про відхід сімох гравців та тренерського штабу ФК "Калуш" стало відомо ще в листопаді, то перші трансферні новини з табору "Прикарпаття" надійшли лише цього тижня - Роман Прошак, Артур Комар та Андрій Громоляк отримали статус "вільних агентів". Одразу після Нового року стало відомо і про тренерські призначення у "Калушs" - Андрій Нестерук призначений виконуючим обов'язків головного тренера, а Юрій Кисилиця працюватиме в клубі з воротарями.

Після річної оренди у "Левадії" до львівських "Карпат" повернувся нападник Роман Дебелко, а от досвідчений Ігор Худоб'як близький до переходу у кіпрський "Етнікос".

Як бачимо, рік почався дуже цікаво, тож ми продовжуємо тримати руку на пульсі трансферних новин. Далі пропонуємо Вашій увазі експериментальну таблицю переходів зими-2019 від SPORT.IF.UA.

Велика таблиця переходів (зима-2019):

 Хто?
 Звідки?
 Куди?
 Р. Прошак, А. Комар, А. Громоляк
 "Прикарпаття" вільні агенти*
 Р. Николишин, Р. Дедух, Б. Денега, А. Антошин, Ю. Голубка, Я. Матвіїв, А. Драган, В. Малик (гол. тренер), І. Білан (тр. воротарів), О. Войтюк (адмін.)  ФК "Калуш" вільні агенти
 А. Нестерук (гол. тренер)
 "Карпати" Галич
 ФК "Калуш"
 Ю. Кисилиця (тр. воротарів)
 Буковина" Чернівці
 ФК "Калуш"
 Р. Дебелко
 "Левадія" Естонія
 "Карпати" Львів
 І. Худобяк
 "Акжайик" Казахстан
 "Етнікос" Кіпр**
 Т. Пецків
 "Верес" Рівне  вільний агент
 О. Нестерук
  "Карпати" U-19 Львів вільний агент

* - напівжирним виділено вже здійснений перехід
** - курсивом вказаний можливий перехід

 
Коментарі
5. 1 .2019 (00:27) Magal’ok
Також ФК Галич покинули Данів Н. та Макогон М.
5. 1 .2019 (11:57) nsziovk
Напевно в Калуш пішли
8. 1 .2019 (12:37) __slobodyan_
.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.