- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тарас Сивка – гравець ФК "Калуш"

11 Січня 2019 (19:50)

Першим зимовим новачком футбольного клубу "Калуш" став екс-гравець першолігового "Колосу" Тарас Сивка.

З 27-річним півзахисником укладена угода терміном на 1,5 роки. Останнім місцем роботи гравця було аматорське "Покуття" з Коломиї, де Сивка був одним з лідерів команди і увійшов до символічної збірної півріччя чемпіонату ААФУ як кращий гравець на позиції "правий півзахисник".

Тарас Юрійович Сивка народився 30 вересня 1991 року у Лужанах (Чернівецька обл.). Футболом почав займатись у ДЮФШ "Буковина", а от першим дорослим клубом став аматорський ФК "Лужани". Згодом були косівська "Гуцульщина" та коломийські "Карпати", разом з якими виборов звання чемпіона України серед аматорів, золоті нагороди чемпіонату та кубок Івано-Франківської області.

Перший професійний контракт Тарас підписав у 2013 році з клубом Другої ліги ФК "Тернопіль". Згодом перебрався до рідної "Буковини", де дуже швидко став лідером колективу і удостоївся капітанської пов'язки (провів 64 матчі в яких забив 3 голи).

На тлі успіхів у рідному клубі отримав запрошення до першолігового "Колоса" з Ковалівки, з яким уклав дворічний контракт. Відігравши півсезону у складі клубу з Київщини (11 матчів), за сімейними обставинами повернувся до Чернівців, де знову був на провідних ролях (провів 8 матчів в яких забив чотири м'ячі).

На початку 2018-го року став гравцем коломийського "Покуття". За рік проведений у складі коломийського клубу встиг вибороти кубок Івано-Франківської області і здобути звання одного з кращих футболістів-аматорів України. Ще б пак, адже восени став кращим голеадором команди, забивши дев'ять голів в дванадцяти зіграних матчах. Завдяки такій високій результативності посів другу сходинку у рейтингу бомбардирів чемпіонату ААФУ та увійшов до символічної збірної чемпіонату, як кращий гравець на позиції "правий півзахисник".

Вітаємо гравця у нашій команді та бажаємо нових футбольних здобутків разом з ФК "Калуш"!!

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.