- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Прикарпатське Різдво-2019": футбольне свято завершено!

11 Січня 2019 (20:46)

Дитячий футбольно-рідвяний марафон добіг свого завершення - сьогодні в Івано-Франківську нагородили переможців восьмого традиційного турніру з міні-футболу "Прикарпатське Різдво-2019".

Дитячий футбольно-рідвяний марафон добіг свого завершення - сьогодні в Івано-Франківську нагородили переможців восьмого традиційного турніру з міні-футболу "Прикарпатське Різдво-2019".

Цьогорічний турнір став одним з наймасовіших в історії проведення змагань. Ще б пак, у чотирьох вікових категоріях змагались 59-ть дитячих команд з усієї України. Для наймолодших гравців звітні змагання стали ледь не першими серйозними у футбольній кар'єрі, тоді як найстарші крізь призму сьогоднішнього турніру готуються до старту весняної частини сезону.Та й загалом турнір дав змогу дітям з різних регіонів України поспілкуватись у теплій дружній атмосфері та визначити найкращих на футзальному майданчику.

У категорії найстарших (футболісти 2006 р. н.) найвправнішими стали юні гравці ДЮФШ "Буковина", які у фіналі завдали поразки господарям турніру франківській "Ніці-05". Замкнули призову трійку вихованці івано-франківського СДЮШОР "Прикарпаття". У категорії 2007 р. н. чемпіонське звання знову вибороли гості. Цього разу ФК "Львів", що у вирішальному і напруженому поєдинку здолав вихованців "Прикарпаття" - 2:1. Бронзові нагороди серед 12-річних здобули футболісти калуського ДЮФК "Ігровець".

Єдиною вікової категорією, де перемогли франківці став турнір 2008 р. н., в якому "золото" здобула франкіська "Ніка-05". Другими стали вихованці ДЮСШ Блохіна-Бєланова з Вінниці, а замкнули чільну трійку юні гравці "Прикарпаття". Чемпіонське звання серед наймолодших (2009 р. н.) також відправився до Львова, завдякі перемозі "Галичини" над вихованцями Академії НФК "Ураган", які задовільнились "сріблом". Третіми фінішували гравці об'єднаної команди "Ніка-Юніор" з Івано-Франківська.

Після завершення футбольних баталій у Муніципальному ФОЦ відбулось урочисте вшанування переможців та призерів турніру. Юних футболістів нагородили секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук, начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький, заступник начальника управління спорту ОДА Костянтин Лисейко та ін.

Підсумки турніру "Прикарпатське Різдво-2019":

2006 р. н.
1. ДЮФШ "Буковина" Чернівці
2. ДЮФК "Ніка-05" Ів.-Франківськ
3. СДЮШОР "Прикарпаття" Ів.-Франківськ

2007 р. н.
1. ФК "Львів"
2. СДЮШОР "Прикарпаття" Ів.-Франківськ
3. ДЮФК "Ігровець" Калуш

2008 р. н.
1. ДЮФК "Ніка-05" Ів.-Франківськ
2. ДЮСШ "Блохіна-Бєланова" Вінниця
3. СДЮШОР "Прикарпаття" Ів.-Франківськ

2009 р. н.
1. "Галичина" Львів
2. Академія НФК "Ураган" Ів.-Франківськ
3. "Ніка-Юніор" Ів.-Франківськ

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.