- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тарас Сивка: "Забиті м'ячі – це не лише моя заслуга"

12 Січня 2019 (18:40)

Новачок ФК "Калуш" Тарас Сивка в інтерв'ю клубній прес-службі розповів про причини переходу, забиті голи на аматорському рівні та потрапляння до символічної збірної чемпіонату ААФУ.

- Тарасе, насамперед хотілось би привітати тебе у нашому клубі. Розкажи, як виник варіант з ФК "Калуш"?
- Дякую за привітання. Мені зателефонував головний тренер Андрій Нестерук і запропонував спробувати себе на вищому рівні. Ми давно знайомі, адже разом грали ще в коломийських "Карпатах", тож він добре знає мої можливості на футбольному полі. Після недовгих перемовин та роздумів я погодився і уклав з клубом контракт терміном на півтори роки. Я вдячний тренеру за можливість знову проявити себе на професіональному рівні, за віру в мене і зі всіх сил намагатимусь виправдати довіру головного тренера.

- Встиг оглянути клубну інфраструктуру? Як тобі умови?
- На жаль, ще не встиг, та знаю, що в Калуші потужна клубна база. Згадується, як ще у складі "Буковини" на базі у Вістовій ми проводили спаринг з рівненським "Вересом". Та й разом з "Покуттям" не раз ставав гостем калуського стадіону "Хімік". Тому побаченим я залишився цілком задоволений.

- Слідкував за Другої лігою у поточному сезоні загалом? І за виступами "Калуша" зокрема?
- Відверто кажучи, не особливо слідкував за перипетіями цьогорічної Другої ліги. Хоча багато чув від друзів та читав в інтернеті про амбітний "Калуш", що встиг наробити галасу у турнірі (посміхається – ред.).

- Попри те, що номінально ти крайній півзахисник, восени продемонстрував високу результативність, забивши дев'ять голів в 12-ти матчах і став кращим голеадором "Покуття". Розкажи, в чому секрет твоєї результативності?
- Насамперед хочеться відзначити, що забиті м'ячі – це не лише моя заслуга. Це командна робота, де кожен правильно виконує свої функції. У "Покутті" дуже хороший підбір гравців, тож з такими гравцями гріх не забивати (посміхається – ред.). З іншого боку, звісно ж, не обійшлось без природного гольового чуття.

- Ставиш за мету стати кращим бомбардиром і в "Калуші"?
- Звісно, хотілось би повторити досягнення і в новій команді. Якщо мої голи домопожуть команді перемагати і виконувати поставлені завдання, то чому б і ні?

- Ти увійшов до символічної збірної чемпіонату ААФУ за підсумком осінньої частини сезону. Що означає для тебе подібне визнання?
- Завжди приємно, коли відзначають твою роботу, оцінюють плоди твоєї праці. Ба більше, якщо це справа всього життя. Тому був приємно здивований, що увійшов до числа одинадцятки найкращих за підсумком півріччя аматорського чемпіонату. І знову ж таки, це не лише моя заслуга, а й команди та тренера, що повірили у мене.

- І наостанок, твої побажання всім вболівальникам футбольного клубу "Калуш".
- Вітаю всіх вже з минулим Новим роком та Різдвяними святами! Хочеться побажати миру, добра в кожну родину і, звісно, приходити підтримувати улюблену команду!

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.