- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман ЛЕБЕДЬ: "Потрібно наполегливо працювати, щоб досягати нових висот"

07 Лютого 2019 (14:20)
Новачок футбольного клубу "Калуш" Роман Лебедь про свій перехід, атмосферу в команді та цьогорічний сезон Другої ліги.

- Романе, насамперед хотілось би привітати тебе у нашому клубі. Розкажи, як виник варіант з ФК "Калуш"?
- Дякую за привітання. Ми вийшли на зв'язок з генеральним директором клубу Юрієм Юрійовичем, який і запропонував приїхати на перегляд. Мені все сподобалось, умови, тренувальний процес, тож після недовгих роздумів вирішив, що для мене найкращим варіантом продовження кар'єри є саме ФК "Калуш".

- Тебе двічі визнавали найкращим молодим гравцем у складі "Карпат". Як ставишся до подібних визнань?

- Звісно, дуже приємно, коли перемагаєш у подібних номінаціях. Але потрібно забувати і наполегливо працювати далі, щоб досягати нових висот.

- Чому припинили співпрацю з львівськими "Карпатами"?
- Здебільшого це через мою травму, отриману минулого року. Багато часу пішло на відновлення ігрових кондицій, а за кілька тижнів, як знову повернувся на футбольне поле, стався незначний рецидив. Тож в серпні вирішили припинити співпрацю, а вже у жовтні я приступив до повноцінних занять улюбленою справою – футболом.

- Як тебе прийняли в новій команді? Який мікроклімат в команді?
- Дуже добре сприйняли, а в самому колективі дуже тепла атмосфера. На адаптацію не пішло багато часу, адже з Олегом Матушевським та Володимиром Заваляком знайомі вже давно. Мені все подобається, тут комфортно працювати і здобувати нові перемоги!

- Слідкував за Другої лігою у поточному сезоні? І за виступами "Калуша" зокрема?

- Так, звісно, слідкував. У мене дуже багато друзів грають в командах Другої ліги, тому старався бути в курсі всіх результатів. Та й цьогорічна Друга ліга вирізняється непередбачуваністю та інтригою.

- Твої побажання нашим вболівальникам.
- Хочеться побажати всім нашим вболівальникам підтримувати команду, бути завжди разом з нами, адже нам важлива підтримка 12-го гравця! Впевнений, разом ми доб'ємося поставлених цілей!

Інформаційна служба ФК "Калуш"
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.