- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир Сениця - гравець ФК "Калуш"

07 Лютого 2019 (17:00)

Захисник Володимир Сениця, який восени захищав кольори польського "Балтика", повертається до України.

21-річний уродженець Калуша виступатиме у рідній для себе команді - сьогодні захисник уклав контракт з футбольним клубом "Калуш".

Довідка
Володимир Сениця народився 26 квітня 1997 року у Калуші. Футбольну кар'єру розпочинав у Калуській ДЮСШ. Після 6-го класу отримав запрошення переїхати до Академії ФК "Карпати". В Академії на різних рівнях провів 68 ігор, в яких забив 10 голів.

Після завершення футбольної школи "Карпат" підписав перший повноцінний контракт з "зелено-білими". І одразу став основним оборонцем юніорського складу, а згодом заслужив капітанську пов'язку "молодіжки" львівського клубу. На фоні успіхів на молодіжному рівні восени 2017-го Володимир дебютував в Українській Прем'єр-лізі, зігравши два поєдинки - проти "Маріуполя" (0:1) та "Олександрії" (0:3).

Влітку 2018-го залишив "Карпати" та перебрався до складу польського "Балтика" з Кошаліна, який виступає у четвертому дивізіоні місцевого футболу. Загалом у складі "балтійців" провів дев'ять поєдинків.

Професіональна кар'єра:
2014/2015 "Карпати" U-21 (17 матчів) / "Карпати" U-19 (7 матчів)
2015/2016 "Карпати" U-21 (22 матчі, 1 гол)
2016 Збірна України U-19 (10 матчів)
2016/2017 "Карпати" U-21 (26 матчів)
2017/2018 "Карпати" U-21 (29 матчів) / "Карпати" (2 матчі)
2018 "Балтик" Кошалін, Польща (9 матчів)

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.