- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Контрольний матч. «Прикарпаття» - «Прикарпаття U-19» - 8:0

07 Лютого 2019 (19:40)

У четвер, 7 лютого, "Прикарпаття" провело свій третій контрольний матч в рамках підготовки до весняної частини сезону. Суперником івано-франківців стали їхні ж одноклубники-дублери, які змагаються в чемпіонаті України серед команд Першої ліги U-19. Цей спаринг відбувся на штучному газоні "Хет-трик Арени" і завершився впевненою "сухою" перемогою першолігової команди - 8:0.

Кожен з таймів "Прикарпаття" відіграло різними складами. Не взяли участі у контрольній грі лише троє футболістів: Новак захворів, а Француз і Боришкевич поки відновлюються від травм. По перерві на поле виходив молодий захисник Радульський, який перебуває на перегляді. А от Слободян традиційно зіграв за дублерів.

Приємно, що забитими м'ячами у цьому матчі відзначилися гравці атакувального плану. Вже до 15-ї хвилини швидкими голами відзначилися Цюцюра, Оринчак і Барчук, а після перерви рахунок став розгромним. У другому таймі по одному м'ячу забили Худобяк та Януш, натомість Дитко зумів оформити хет-трик.

Контрольний матч.
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ФК "Прикарпаття" U-19 - 8:0
Голи: Цюцюра (5), Оринчак (13), Барчук (15), Худобяк (55), Дитко (60, 65, 86), Януш (80).
"Прикарпаття" (1-й тайм): Вульчин, Ковальчук, Бочкур, Данищук, Яневич, Дербах, Веприк, Оринчак, Конкольняк, Цюцюра, Барчук. "Прикарпаття" (2-й тайм): Піцан, Квасний, Лаврук, Радульський, Бойко, Геник, Кузьмин, Борисевич, Януш, Дитко, Худобяк.

"Прикарпаття" продовжує свій другий навчально-тренувальний збір в Івано-Франківську. Цього тижня команда працює в режимі одноразових тренувань, а в суботу проведе між собою двохсторонню гру. Наступного тижня 14 лютого на "Хет-трик Арені" стартує другий за ліком турнір "Кубок міського голови", участь в якому візьмуть 8 команд. Детальніше про учасників, календар змагань очікуйте невдовзі.

МФК "Прикарпаття"

 
Коментарі
9. 2 .2019 (22:52) Vitalik
"Контрольний матч. "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ФК "Прикарпаття" U-19 - 4:2 (3:1)" - то 8-0 чи 4-2??

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.