- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Товариський матч. ФК "Калуш" - "Буковина" - 2:3

10 Лютого 2019 (13:00)

Цього тижня футбольний клуб "Калуш" розпочав другий тренувальний збір в Івано-Франківську. А вчора команда Андрія Нестерука провела перший контрольний спаринг. проти чернівецької "Буковини".

Напередодні матчі тренерський штаб ФК "Калуш" не міг розраховувати на кількох виконавців - Володимир Заваляк та Остап Ілюк відновлюються після операції і вже незабаром приєднаються до повноцінних занять у загальній групі, а от Владислав Танчин та Данило Книш отримали незначні пошкодження на тренуваннях.

Звітний поєдинок більш гостро розпочали калушани, які на правах господарів намагались нав'язати буковинцям свою гру. Саме Матушевський став автором першого небезпечного удару у грі, пробивавши головою після розіграшу кутового. На жаль, "круглий" пройшов трохи вище воріт. А от перша атака гостей завершилась результативно - оборона нашої команда "загубила" Жумигу, який і відкрив рахунок у грі. "Калуш" відповів ударом Скакуна зі штрафного та надійно зіграв воротар. Знову на висоті був голкіпер і в епізоді з ударом головою від Кисленка, тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги буковинців.

В дебюті другої половини гри "Буковині" вдалось подвоїти перевагу - Батрак реалізував пенальті. А ближче до екватора той же Батрак оформив дубль - 0:3. Точкові зміни в складі пішли на користь "Калушу" і гравець на перегляді скоротив відставання у рахунку. За хвилину до завершення матчу Сергій Кисленко потужним ударом під поперечку забив свій перший м'яч за "Калуш". На більше господарям банально не вистачило часу - поразка 2:3.

Вже наступного тижня ФК "Калуш" візьме участь у Кубку міського голови Івано-Франківська. Перший матч наша команда проведе 14-го лютого проти "Прикарпаття" U-19. Початок матчу о 13:30.

ФК "Калуш" - "Буковина" - 2:3
Голи: ГНП, 75, Кисленко, 89 - Жумига, 33, Батрак, 48, пен, 68. ФК "Калуш": ГНП (Кузів, 46) Матушевський, Олевич (ГНП, 48), Сениця (Андрусенко, 58), ГНП (ГНП, 46), Кохман, Скакун (ГНП, 46), Лебедь (Генега, 51), ГНП, Сивка (Антонюк, 46), Кисленко.

Прес-служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.